kup bilety online

Kontakt

TEATR POLONIA
ul. Marszałkowska 56
00-545 Warszawa

Kasa biletowa czynna:
poniedziałek – sobota: 10:00 – 19:00 (lub do rozpoczęcia spektaklu)
niedziela: 12:00 – 19:00 (lub do rozpoczęcia spektaklu)
w soboty i niedziele przerwa: 14:00 – 14:30
tel. 22 622 21 32

bilety@teatrpolonia.pl

Biuro Obsługi Widza:
(sprzedaż grupowa, współpraca z firmami)
Natalia Chodań
czynne od poniedziałku do piątku 9:00 – 17:00
tel. 22 621 61 41 w. 3
bow@teatrpolonia.pl

Biuro Teatru:
czynne od poniedziałku do piątku 9:00 – 17:00
tel. 22 621 61 41
fax 22 892 04 57
info@teatrpolonia.pl

Informujemy, że nie odsyłamy przesłanych nam sztuk teatralnych i zastrzegamy sobie prawo do niekontaktowania się z autorami sztuk, których nie planujemy włączyć do naszego repertuaru.

W sprawach zawodowych Krystyny Jandy, niezwiązanych bezpośrednio z teatrem, prosimy kontaktować się z Maciejem Łysakowskim: agencjakj@gmail.com, tel. 660 582 777.

Prezes Fundacji:
Krystyna Janda

Dyrektor Teatru Polonia i Och-Teatru:
Katarzyna Błachiewicz-Koryga
tel. 22 621 61 41
k.blachiewicz@teatrpolonia.pl

Kontroler finansowy:
Aleksander Szafrański
tel. 22 621 61 41
a.szafranski@teatrpolonia.pl

Organizacja pracy Teatru:
Joanna Różańska
tel. 22 621 61 41
info@teatrpolonia.pl

Asystentka Biura Teatru Polonia i Och-Teatru:
Anna Popławska
tel. 22 621 61 41
a.poplawska@ochteatr.com.pl

Wynajem powierzchni teatralnej/spektakle na wyłączność:
Anna Janda
tel. 22 589 52 02
tel. 609 501 240
wynajmy@teatrpolonia.pl 

Koordynacja pracy artystycznej:
Michał Kołodziej
tel. 664 538 469
koordynacja@teatrpolonia.pl

Public Relations i komunikacja:
Yga Kostrzewa
tel. 22 621 61 41 
tel. 668 376 722
y.kostrzewa@teatrpolonia.pl

Komunikacja i marketing:
Natalia Chodań
tel. 22 621 61 41
tel. 500 145 115
n.chodan@teatrpolonia.pl

Kierownik Impresariatu Teatru:
Iwona Gradkowska-Kosmala
tel. 609 062 817
i.gradkowska@teatrpolonia.pl

Impresariat Teatru:
Marta Kloc
tel. 504 275 576
m.kloc@teatrpolonia.pl

Towarzystwo Przyjaciół Teatru Polonia i Och-Teatru:
Michał Kołodziej
tel. 664 538 469
towarzystwo@teatrpolonia.pl

Kierownik Obsługi Widowni:
Anita Laskowska
tel. 695 892 796
a.laskowska@teatrpolonia.pl

Producenci wykonawczy:
Ewa Ratkowska
tel. 666 110 247
e.ratkowska@teatrpolonia.pl

Magda Kłosińska
tel. 600 454 878
m.klosinska@teatrpolonia.pl

NR KONTA BANKOWEGO:
Fundacja Krystyny Jandy Na Rzecz Kultury
ul. Marszałkowska 56
00-545 Warszawa

92 1020 1156 0000 7502 0052 3761

NR KONTA DO WPŁAT ZA BILETY:
59 1020 1156 0000 7602 0114 8501

Kasa i foyer teatru są wynajmowane od m.st. Warszawy - Dzielnicy Śródmieście

Mecenas
Technologiczny
Teatrów

Doradca
Prawny
Teatrów

Wyposażenie teatrów
dofinansowano
ze środków

PREMIERY W 2017 R.
DOFINANSOWANE PRZEZ


Patroni medialni