kup bilety online

Kontakt

TEATR POLONIA
ul. Marszałkowska 56
00-545 Warszawa

Kasa biletowa czynna:
poniedziałek - sobota: 10:00 - 19:00 (lub do rozpoczęcia spektaklu)
niedziela: 12:00 - 19:00 (lub do rozpoczęcia spektaklu)
w soboty i niedziele: przerwa 14:00 - 14:30
tel: 22 622 21 32

bilety@teatrpolonia.pl

Biuro Obsługi Widza:
(sprzedaż grupowa, współpraca z firmami)
Natalia Chodań
czynne od poniedziałku do piątku 9:00 - 17:00
tel. 22 621 61 41 w. 3
bow@teatrpolonia.pl

Biuro Teatru:
czynne od poniedziałku do piątku 9:00 - 17:00
tel: 22 621 61 41
fax: 22 892 04 57
info@teatrpolonia.pl

Informujemy, że nie odsyłamy przesłanych nam sztuk teatralnych i zastrzegamy sobie prawo do niekontaktowania się z autorami sztuk, których nie planujemy włączyć do naszego repertuaru.

W sprawach zawodowych Krystyny Jandy, niezwiązanych bezpośrednio z teatrem prosimy pisać
na adres agencjakj@gmail.com lub dzwonić do Macieja Łysakowskiego, tel. 660 582 777.

Prezes Fundacji:
Krystyna Janda

Dyrektor Teatru Polonia i Och-Teatru:
Katarzyna Błachiewicz-Koryga
tel. 22 621 61 41
k.blachiewicz@teatrpolonia.pl

Kontroler finansowy:
Aleksander Szafrański
tel. 22 621 61 41
a.szafranski@teatrpolonia.pl

Organizacja pracy Teatru:
Joanna Różańska
tel. 22 621 61 41
info@teatrpolonia.pl

Asystentka Biura Teatru Polonia i Och-Teatru:
Anna Popławska
tel. 22 621 61 41
a.poplawska@ochteatr.com.pl

Koordynacja pracy artystycznej:
Michał Kołodziej
GSM: 664 538 469
koordynacja@teatrpolonia.pl

Public Relations i komunikacja:
Józefina Bartyzel
tel. 22 621 61 41
GSM: 695 492 970
j.bartyzel@teatrpolonia.pl

Yga Kostrzewa
tel. 22 621 61 41 
GSM: 668 376 722
y.kostrzewa@teatrpolonia.pl

Komunikacja i marketing:
Natalia Chodań
tel. 22 621 61 41
GSM: 500 145 115
n.chodan@teatrpolonia.pl

Impresariat Teatru:
Iwona Gradkowska-Kosmala
GSM: 609 062 817
i.gradkowska@teatrpolonia.pl

Marta Kloc
m.kloc@teatrpolonia.pl
GSM: 504 275 576

Towarzystwo Przyjaciół Teatru Polonia i Och-Teatru:
Michał Kołodziej
GSM: 664 538 469
towarzystwo@teatrpolonia.pl

Kierownik Obsługi Widowni:
Anita Laskowska
GSM: 695 892 796
a.laskowska@teatrpolonia.pl

Producenci wykonawczy: 

Ewa Ratkowska
GSM: 666 110 247
e.ratkowska@teatrpolonia.pl

Magda Kłosińska
GSM: 600 454 878
m.klosinska@teatrpolonia.pl

W sprawie wynajmów Teatru Polonia i Och-Teatru prosimy pisać na adres:
wynajmy@teatrpolonia.pl 

NR KONTA BANKOWEGO

Fundacja Krystyny Jandy Na Rzecz Kultury
ul. Marszałkowska 56
00-545 Warszawa

92 1020 1156 0000 7502 0052 3761

NOWY NR KONTA DO WPŁAT ZA BILETY
59 1020 1156 0000 7602 0114 8501

Kasa i foyer teatru są wynajmowane od m.st. Warszawy - dzielnicy śródmieście

Mecenas
Technologiczny
Teatrów

Doradca
Prawny
Teatrów

Wyposażenie teatrów
dofinansowano
ze środków

PREMIERY W 2017 R.
DOFINANSOWANE PRZEZ


Patroni medialni