kup bilety online

Pracownicy Fundacji

Prezes Fundacji

Krystyna
Janda

Rada Fundacji

Jerzy
Karwowski
Janusz
Jaworski
Ernest
Jędrzejewski
Marcin
Gędziorowski

Dyrektor Teatru Polonia i Och-Teatru

Katarzyna
Błachiewicz-Koryga
k.blachiewicz@teatrpolonia.pl

Kontroler finansowy

Aleksander
Szafrański
a.szafranski@teatrpolonia.pl

Organizacja pracy teatrów

Barbara
Bogucka
b.bogucka@ochteatr.com.pl
Joanna
Różańska
info@teatrpolonia.pl

Asystent Krystyny Jandy

Maciej
Łysakowski
agencjakj@gmail.com

Koordynacja pracy artystycznej

Michał
Kołodziej
koordynacja@teatrpolonia.pl
Anna
Popławska
a.poplawska@ochteatr.com.pl

Komunikacja i PR

Klaudyna
Desperat
k.desperat@teatrpolonia.pl
Natalia
Chodań
n.chodan@teatrpolonia.pl

Impresariat

Iwona
Gradkowska-Kosmala
i.gradkowska@teatrpolonia.pl
Kamila
Mackiewicz
k.mackiewicz@teatrpolonia.pl
Marta
Kloc
m.kloc@teatrpolonia.pl

Wynajmy

Anna
Janda
wynajmy@teatrpolonia.pl

Biuro Obsługi Widza

Natalia
Chodań
bow@teatrpolonia.pl
Tomasz
Harlejczyk
bow@teatrpolonia.pl

Kasa biletowa

Aleksandra
Walasiak
bilety@ochteatr.com.pl
Piotr
Bajcar
bilety@teatrpolonia.pl
Mirosław
Gajkowski
bilety@teatrpolonia.pl
Tomasz
Płacheta
bilety@ochteatr.com.pl
Tomasz
Harlejczyk
bilety@teatrpolonia.pl
Cezary
Margiela
bilety@ochteatr.com.pl

Producenci wykonawczy/Inspicjenci

Magdalena
Kłosińska
Alicja
Przerazińska
Ewa
Ratkowska
Rafał
Rossa
Jan
Malawski

Kierownicy techniczni

Małgorzata
Domańska
Paweł
Szymczyk
Tomasz
Rusek

Oświetlenie, Akustyka i Multimedia

Tatiana
Czabańska
Agnieszka
Szczepanowska
Michał
Cacko
Adam
Czaplicki
Radosław
Grabski
Paweł
Nowicki
Rafał
Piotrowski
Paweł
Szymczyk
Michał
Tatara
Waldemar
Zatorski

Obsługa sceny

Piotr
Bajcar
Jan
Cudak
Łukasz
Figa
Tomasz
Przestępny
Rafał
Rossa
Andrzej
Solis
Tomasz
Rusek
Piotr
Zwolak
Mikołaj
Styczyński

Fryzjerzy/Charakteryzatorzy

Anna
Czerwińska
Katarzyna
Marciniak
Agnieszka
Rębecka
Wioleta
Saliwon
Zuzanna
Szostek
Hubert
Grabowski

Garderobiane

Wiesława
Kamińska
Ewa
Klimaszewska
Maria
Pińkowska
Anna
Sokołowska

Kasa i foyer teatru są wynajmowane od m.st. Warszawy - Dzielnicy Śródmieście

Mecenas
Technologiczny
Teatrów

Doradca
Prawny
Teatrów

Wyposażenie teatrów
dofinansowano
ze środków

PREMIERY W 2018 R.
DOFINANSOWANE PRZEZ


Patroni medialni