kup bilety online

Pracownicy Fundacji

Prezes Fundacji

Krystyna
Janda

Rada Fundacji

Marcin
Gędziorowski
Janusz
Jaworski
Magda
Umer
Cezary
Żak

Dyrektor Fundacji Krystyny Jandy Na Rzecz Kultury

Alicja
Przerazińska
a.przerazinska@ochteatr.com.pl

Kontroler finansowy

Aleksander
Szafrański
a.szafranski@teatrpolonia.pl

Organizacja pracy teatrów

Barbara
Bogucka
b.bogucka@ochteatr.com.pl
Joanna
Różańska
info@teatrpolonia.pl

Asystent Krystyny Jandy

Maciej
Łysakowski
agencjakj@gmail.com

Koordynacja pracy artystycznej

Adam
Kasjaniuk
koordynacja@teatrpolonia.pl
Maciej
Łysakowski
koordynacja@teatrpolonia.pl

Komunikacja, PR i marketing

Klaudyna
Desperat
k.desperat@teatrpolonia.pl
Agnieszka
Kubaś
a.kubas@teatrpolonia.pl

Impresariat

Iwona
Gradkowska-Kosmala (urlop rodzicielski do 5 października 2019)
i.gradkowska@teatrpolonia.pl
Kamila
Mackiewicz
k.mackiewicz@teatrpolonia.pl

Wynajmy

Anna
Janda
wynajmy@teatrpolonia.pl

Biuro Obsługi Widza

Aleksandra
Walasiak
bow@teatrpolonia.pl
Tomasz
Harlejczyk
bow@teatrpolonia.pl

Kasa biletowa

Aleksandra
Walasiak
bilety@ochteatr.com.pl
Piotr
Bajcar
bilety@teatrpolonia.pl
Mirosław
Gajkowski
bilety@teatrpolonia.pl
Tomasz
Płacheta
bilety@ochteatr.com.pl
Tomasz
Harlejczyk
bilety@teatrpolonia.pl
Cezary
Margiela
bilety@ochteatr.com.pl

Producenci wykonawczy/Inspicjenci

Magdalena
Kłosińska
Klaudia
Błazik
Ewa
Ratkowska
Rafał
Rossa
Jan
Malawski
Marta
Kloc

Kierownicy techniczni

Małgorzata
Domańska
Paweł
Szymczyk
Tomasz
Rusek

Oświetlenie, Akustyka i Multimedia

Tatiana
Czabańska
Michał
Cacko
Radosław
Grabski
Maciej
Kasperski
Przemek
Kisiel
Rafał
Piotrowski
Paweł
Szymczyk
Michał
Tatara
Waldemar
Zatorski

Obsługa sceny

Piotr
Bajcar
Jan
Cudak
Łukasz
Figa
Tomasz
Przestępny
Andrzej
Solis
Tomasz
Rusek
Piotr
Zwolak

Fryzjerzy/Charakteryzatorzy

Anna
Czerwińska
Katarzyna
Marciniak
Agnieszka
Rębecka
Wioleta
Saliwon
Zuzanna
Szostek
Hubert
Grabowski

Garderobiane

Wiesława
Kamińska
Ewa
Klimaszewska
Maria
Pińkowska
Anna
Sokołowska

Kasa i foyer teatru są wynajmowane od m.st. Warszawy - Dzielnicy Śródmieście

Mecenas
Technologiczny
Teatrów

Doradca
Prawny
Teatrów

Wyposażenie teatrów
dofinansowano
ze środków

PREMIERY W 2019 R.
DOFINANSOWANE PRZEZ


Patroni medialni