kup bilety online

Bilety dla dwojga, karnety, bilety otwarte

Gorąco polecamy Państwu bilety dla dwojga, karnety oraz bilety otwarte. To doskonały prezent na wszystkie okazje - święta, rocznice, czy urodziny. Szczególnie w okresie świątecznym warto pomyśleć o podarowaniu bliskim czegoś niebanalnego, szczególnego, a jednocześnie dostosowanego do indywidualnych potrzeb. 

BILET DLA DWOJGA
Doskonałym pomysłem na prezent jest bilet dla dwojga. Umożliwi on obdarowanej osobie obejrzenie wybranego przez nią spektaklu, wraz z osobą towarzyszącą. Bilet dla dwojga należy wymienić w kasie na dwa bilety wstępu na przedstawienie Teatru Polonia lub Och-Teatru. Bilet dla dwojga kosztuje 200 zł i jest ważny 6 miesięcy od daty zakupu.

KARNET
To ciekawa propozycja dla widzów będących częstymi gośćmi w naszych teatrach. Umożliwi on Państwu obejrzenie spektakli w przystępnej cenie. Cena karnetu wynosi 480 zł i upoważnia od do wstępu na 6 wybranych spektakli Teatru Polonia i Och-Teatru. Kupony z karnetu należy wymienić w kasie na bilety wstępu; na jedno przedstawienie można wykorzystać maksymalnie 3 kupony. Karnet jest ważny 6 miesięcy od daty zakupu.

BILET OTWARTY
To wspaniała propozycja dla firm poszukujących ciekawego prezentu dla swoich pracowników. Bilet otwarty można wykorzystać na dowolne przedstawienie Teatru Polonia lub Och-Teatru w trakcie 6 miesięcy od daty zakupu. Należy wymienić go w kasie na bilet wstępu. Bilety otwarte można zakupić w liczbie co najmniej 10 sztuk. Cena biletu otwartego: 90 zł (od 10 do 50 sztuk), 85 zł (powyżej 50 sztuk).

Bilety dla dwojga, karnety i bilety otwarte nie obowiązują na spektakle "32 omdlenia" i "Ich czworo", na spektakle gościnne, zamknięte i premierowe.

Mecenas
Technologiczny
Teatrów

Doradca
Prawny
Teatrów

Wyposażenie teatrów
dofinansowano
ze środków

Kasa i foyer teatru
są wynajmowane od
m.st. Warszawy -
dzielnicy śródmieście

PREMIERY W 2017 R.
DOFINANSOWANE PRZEZ


Patroni medialni