Aktualności

kup bilety online

16. urodziny Teatru Polonia | bezpłatne zaproszenia na POLICJĘ. NOC ZATRACENIA

To wielka radość móc w tym roku wspólnie świętować nasze 16. urodziny!

To dzięki Widzom istniejemy i zawdzięczamy rozwój naszych scen. Dziękujemy, że są Państwo z nami przez blisko dwie dekady. Szczególnie dziękujemy za ten ostatni, niełatwy dla wszystkich rok, który przetrwaliśmy właśnie dzięki naszej Publiczności. Bo teatr bez widza nie istnieje...

Pełni wdzięczności chcielibyśmy zaprosić Państwa już 31 października o godz. 17:00 na urodzinowy spektakl POLICJA. NOC ZATRACENIA w reż. Andrzeja Saramonowicza z Katarzyną Kwiatkowską, Adamem Krawczukiem, Marcinem Perchuciem, Rafałem Rutkowskim i Maciejem Wierzbickim. Bezpłatne zaproszenia dla naszych Widzów będą czekały do odbioru w kasie Teatru Polonia 25 października od godz. 10:00. Jedna osoba może odebrać maksymalnie dwa bilety. Na spektakl nie obowiązują rezerwacje.

Kierując się troską o naszych artystów oraz Widzów, przypominamy, że w teatrach nadal obowiązuje pełny rygor sanitarny (zasady bezpieczeństwa sanitarnego), a pracownicy obsługi widowni dokonują wszelkich starań, by zapewnić Państwu bezpieczeństwo. Prosimy także o zachowanie ostrożności i dystansu podczas odbierania zaproszeń na spektakl urodzinowy. 

Serdecznie zapraszamy i dziękujemy za wspólne 16 lat!

Kasa i foyer teatru są wynajmowane od m.st. Warszawy - Dzielnicy Śródmieście

Mecenas
Technologiczny
Teatrów

billenium

Doradca
prawny
teatrów

139279v1 CMS Logo LawTaxFuture Maxi RGB

WYPOSAŻENIE TEATRÓW
DOFINANSOWANO
ZE ŚRODKÓW

zporr mkidn

PREMIERY W 2022 ROKU
DOFINANSOWANE PRZEZ

ZNAK_PROMOCYJNY_FC_PL-01.png

PATRONI MEDIALNI

logo-male pat-1 new winieta spis 2rgb gazeta-wyborcza-logo warszawa wyborcza pl do-sieci 1911401 gazeta logo cmyk2
Z OSTATNIEJ CHWILI !
X