Aktualności

kup bilety online

Wznowienie działalności Teatru Polonia i Och-Teatru

Drodzy Państwo,

zgodnie z nowym rozporządzeniem, zakładającym możliwość otwarcia teatrów od 12 lutego 2021 roku, wznawiamy działalność Teatru Polonia i Och-Teatru. Będziemy grać w rygorze sanitarnym uwzględniającym zajętość 50 proc. miejsc na widowni, zakrywanie ust i nosa maseczką oraz zakaz konsumpcji (zasady bezpieczeństwa sanitarnego).

Teatr Polonia rozpocznie działalność w Walentynki 14 lutego spektaklem KLAPS! 50 TWARZY GREYA z Magdaleną Lamparską, Martą Walesiak oraz Mateuszem Damięckim. 

W drugiej połowie lutego na afiszu KONSTELACJE z Marią Seweryn i Grzegorzem Małeckim, PRÓBY w reżyserii Mikołaja Grabowskiego, a na Małej Scenie – CRAVATE CLUB w reżyserii i z udziałem Wojciecha Malajkata.

Pierwszym spektaklem w Och-Teatrze będzie PRZEDSTAWIENIE ŚWIĄTECZNE W SZPITALU ŚW. ANDRZEJA – spektakl grany od lat w okresie karnawałowym. Na przedstawienie w reżyserii Krystyny Jandy zapraszamy 19-21 lutego.

W repertuarze lutowym także spektakle: ZEMSTA w reż. Waldemara Śmigasiewicza, STOWARZYSZENIE UMARŁYCH POETÓW w reż. Piotra Ratajczaka oraz farsa MAYDAY 2 w reż. Krystyny Jandy.

Stacjonarne kasy biletowe obu teatrów będą czynne już od 8 lutego br.

Bilety na wszystkie spektakle można kupować także online na naszych stronach: www.teatrpolonia.pl oraz www.ochteatr.com.pl.

Cieszymy się na najbliższe spotkania z Państwem w naszych teatrach. Do zobaczenia na widowniach!

Kasa i foyer teatru są wynajmowane od m.st. Warszawy - Dzielnicy Śródmieście

Mecenas
Technologiczny
Teatrów

billenium

Doradca
prawny
teatrów

139279v1 CMS Logo LawTaxFuture Maxi RGB

WYPOSAŻENIE TEATRÓW
DOFINANSOWANO
ZE ŚRODKÓW

zporr mkidn

PREMIERY W 2022 ROKU
DOFINANSOWANE PRZEZ

ZNAK_PROMOCYJNY_FC_PL-01.png

PATRONI MEDIALNI

Wyborcza logo logo-male pat-1 new winieta spis 2rgb
Z OSTATNIEJ CHWILI !
X