Aktualności

kup bilety online

Spektakl w prezencie na 15. urodziny Teatru Polonia

Rok 2020, mimo trudności wynikających z pandemii, jest dla naszych teatrów wyjątkowy. Obchodzimy w nim dwa okrągłe jubileusze – Teatr Polonia świętuje swoje 15. urodziny, Och-Teatr zaś – 10. Z okazji zbliżających się urodzin sceny przy Marszałkowskiej, 29 października spektakl KLAPS! 50 TWARZY GREYA zostanie zagrany w prezencie dla Widzów!

W październiku 2005 roku w teatrze prowadzonym przez stworzoną rok wcześniej Fundację Krystyny Jandy Na Rzecz Kultury odbyła się pierwsza premiera - „Stefcia Ćwiek w szponach życia” Dubrawki Ugrešić, a miesiąc później druga – „Ucho gardło, nóż” – monodram w wykonaniu Krystyny Jandy według książki Vedrany Rudan.

Przez kolejne lata na dwóch scenach Polonii oraz w plenerze na Placu Konstytucji miłośnicy teatru mogli oglądać 82 premiery (a w sumie prawie 6000 spektakli), w których zagrało przeszło 350 znakomitych aktorów. W trakcie 15 lat istnienia stołeczną Polonię odwiedziło już ponad półtora miliona widzów!

Z tej okazji 29 października o 19:00 spektakl KLAPS! 50 TWARZY GREYA w reżyserii Johna Weisgerbera z Magdaleną Lamparską, Martą Walesiak i Mateuszem Damięckim zostanie zagrany w prezencie dla Widzów, którzy 26 października od godziny 10:00 odbiorą bezpłatne zaproszenia w kasie Teatru Polonia (jedna osoba może odebrać maksymalnie dwa bilety, na spektakl nie obowiązują rezerwacje). W związku z objęciem m.st. Warszawy czerwoną strefą sanitarną, liczba biletów na spektakl urodzinowy także zostanie ograniczona.

Kierując się troską o naszych artystów oraz Widzów, przypominamy, że w teatrach nadal obowiązuje pełny rygor sanitarny (zasady bezpieczeństwa sanitarnego), a pracownicy obsługi widowni dokonują wszelkich starań, by zapewnić Państwu bezpieczeństwo. Prosimy także o zachowanie ostrożności i dystansu podczas odbierania zaproszeń na spektakl urodzinowy. 

Serdecznie zapraszamy i dziękujemy za wspólne 15 lat!


Dodatkowe informacje

 

Kasa i foyer teatru są wynajmowane od m.st. Warszawy - Dzielnicy Śródmieście

Mecenas
Technologiczny
Teatrów

billenium

Doradca
prawny
teatrów

139279v1 CMS Logo LawTaxFuture Maxi RGB

WYPOSAŻENIE TEATRÓW
DOFINANSOWANO
ZE ŚRODKÓW

zporr mkidn

PREMIERY W 2021 ROKU
DOFINANSOWANE PRZEZ

ZNAK_PROMOCYJNY_FC_PL-01.png

PATRONI MEDIALNI

Classic logo3 gazeta-wyborcza-logo warszawa wyborcza pl do-sieci 1911401 gazeta logo cmyk2 uroda
Z OSTATNIEJ CHWILI !
X