Aktualności

kup bilety online

Uwaga! Teatr w czerwonej strefie (aktualizacja z 15 października br.)

Drodzy Widzowie,
w związku z objęciem m.st. Warszawy żółtą, a następnie czerwoną strefą sanitarną, wprowadzamy dodatkowe ograniczenie frekwencji na widowniach Teatru Polonia oraz Och-Teatru oraz specjalne zasady rezerwacji biletów.


Do końca października 2020 roku udostępniamy do sprzedaży 25% miejsc na widowniach naszych scen. W przypadku wyprzedania terminu danego pokazu, w kasach teatrów będą dostępne listy rezerwacyjne.

Bilety można rezerwować bezpośrednio w kasach stacjonarnych, telefonując pod numery 22 589 52 00 (Och-Teatr) i 22 622 21 32 (Teatr Polonia) lub pisząc wiadomość z prośbą na adresy: bilety@ochteatr.com.pl i bilety@teatrpolonia.pl.

BIEŻĄCY REPERTUAR

Kierując się troską o naszych artystów oraz Widzów, przypominamy, że w teatrach nadal obowiązuje pełny rygor sanitarny (zasady bezpieczeństwa sanitarnego), a pracownicy obsługi widowni dokonują wszelkich starań, by zapewnić Państwu bezpieczeństwo.
O zmianach w zakresie obostrzeń sanitarnych, planów repertuarowych lub możliwości wykupu biletów z list rezerwacyjnych będziemy informować na naszych stronach internetowych, w mediach społecznościowych oraz – w miarę możliwości – kontaktując się bezpośrednio z Widzami, którzy dokonali zakupu i/lub rezerwacji.


Będziemy wdzięczni za wyrozumiałość.


Dodatkowe informacje

 

Kasa i foyer teatru są wynajmowane od m.st. Warszawy - Dzielnicy Śródmieście

Mecenas
Technologiczny
Teatrów

billenium

Doradca
prawny
teatrów

139279v1 CMS Logo LawTaxFuture Maxi RGB

WYPOSAŻENIE TEATRÓW
DOFINANSOWANO
ZE ŚRODKÓW

zporr mkidn

PREMIERY W 2021 ROKU
DOFINANSOWANE PRZEZ

ZNAK_PROMOCYJNY_FC_PL-01.png

PATRONI MEDIALNI

Classic logo3 gazeta-wyborcza-logo warszawa wyborcza pl do-sieci 1911401 gazeta logo cmyk2 uroda
Z OSTATNIEJ CHWILI !
X