Aktualności

kup bilety online

Listopad, grudzień i Sylwester na naszych scenach

Szanowni Widzowie!

Przełom jesieni i zimy na naszych scenach to intensywny czas premier – w listopadzie w Teatrze Polonia spektakl PRÓBY wg Bogusława Schaeffera w reż. Mikołaja Grabowskiego, w Och-Teatrze z kolei musical HUŚTAWKA w reż. Anny Sroki-Hryń. W grudniu na Małej Scenie Teatru Polonia monodram Rafała Mohra – WSZYSTKO, CO NAJLEPSZE na podstawie tekstu Duncana Macmillana i Jonniego Donahoe’a w reż. Piotra Złotorowicza.

Listopad i grudzień to pożegnania lubianych i cenionych tytuły, takich jak MÓJ PIERWSZY RAZ, DOBRY WOJAK SZWEJK IDZIE NA WOJNĘ, LEKCJE STEPOWANIA, TRUCICIEL oraz TRZEBA ZABIĆ STARSZĄ PANIĄ. Rozstajemy się z tymi spektaklami z niewymownym żalem, ciesząc się równocześnie na nowe premiery i wydarzenia specjalne.

Z radością informujemy, że do repertuaru Teatru Polonia – w zmienionej obsadzie – wraca spektakl SŁONECZNA LINIA w reż. Iwana Wyrypajewa. Od grudnia Borysowi Szycowi będzie partnerowała w tym przedstawieniu wspaniała Magdalena Boczarska. W grudniu – jak co roku – na nasz afisz powraca także PRZEDSTAWIENIE ŚWIĄTECZNE W SZPITALU ŚW. ANDRZEJA w reż. Krystyny Jandy.

Obserwując coraz większe zainteresowanie teatrem wśród widzów w wieku przedszkolnym, szkolnym oraz studenckim, wiele tytułów z naszego repertuaru – między innymi ZEMSTĘ, ICH CZWORO, PANA JOWIALSKIEGO, STOWARZYSZENIE UMARŁYCH POETÓW i ZAPISKI Z WYGNANIA – objęliśmy specjalną ofertą dla grup zorganizowanych. Jesienią do naszego programu wprowadzamy także tzw. premiery studenckie, którymi obejmiemy premiery sezonu 2019/20. Spektaklom towarzyszyć będą rozmowy z artystami.

Rok 2019 kończymy sylwestrowymi pokazami spektakli BOSKA! w reż. Andrzeja Domalika oraz 8 KOBIET w reż. Adama Sajnuka. Na oba tytuły już teraz zapraszamy niezwykle gorąco!

Pełny repertuar: listopad 2019 | grudzień 2019

Serdecznie zapraszamy!

Krystyna Janda, dział PR i pracownicy Fundacji Krystyny Jandy Na Rzecz Kultury


Dodatkowe informacje

 

Kasa i foyer teatru są wynajmowane od m.st. Warszawy - Dzielnicy Śródmieście

Mecenas
Technologiczny
Teatrów

billenium

Doradca
prawny
teatrów

139279v1 CMS Logo LawTaxFuture Maxi RGB

WYPOSAŻENIE TEATRÓW
DOFINANSOWANO
ZE ŚRODKÓW

zporr mkidn

PREMIERY W 2022 ROKU
DOFINANSOWANE PRZEZ

ZNAK_PROMOCYJNY_FC_PL-01.png

PATRONI MEDIALNI

logo-male pat-1 new winieta spis 2rgb gazeta-wyborcza-logo warszawa wyborcza pl do-sieci 1911401 gazeta logo cmyk2
Z OSTATNIEJ CHWILI !
X