Aktualności

kup bilety online

Scena plenerowa na Placu Konstytucji

Drodzy Widzowie,

z wielką radością informujemy, że 10 lipca spektaklem FLAMENCO NAMIĘTNIE zaczęliśmy grać spektakle w plenerze! Tego lata na Placu Konstytucji i na scenie Och-Grójecka 65 pokażemy aż 49 spektakli dla dzieci i dorosłych.

Na Placu Konstytucji między 10 a 31 lipca pokazane zostaną 23 przedstawienia. Zagramy lubiane tytuły dla dorosłych FLAMENCO NAMIĘTNIEZWIĄZEK OTWARTY LAMENT NA PLACU KONSTYTUCJI oraz spektakle dla dzieci i młodzieży – CZERWONY KAPTUREK oraz 2 000 000 KROKÓW.

Scena plenerowa znajduje się na Placu Konstytucji 5, pomiędzy restauracjami Orzo i Manekin – mapka poniżej.
s-560-416

W sierpniu spektakle plenerowe grane będą na scenie Och-Grójecka 65 przed Och-Teatrem codziennie od 1 do 25 sierpnia (z wyłączeniem 15 sierpnia). W sumie pokazanych zostanie 26 przedstawień, wśród nich propozycje dla dorosłych i dla dzieci. Rodziców z dziećmi w wieku 1–3 lat zapraszamy serdecznie na nieprezentowany dotąd w Warszawie spektakl Teatru Lalek „Pleciuga” w Szczecinie – PRZEBIERANKI. To przedstawienie najnajowe, inicjacyjne, zapraszające małego widza do odkrywania własnego ciała oraz do odkrywania rzeczy, ubrań, które na różne części ciała można zakładać.

Planujemy pokazać letnie spektakle grane w przestrzeni miejskiej, jak co roku, około 15 tys. widzów, a dodatkowo przyciągnąć nowych wielbicieli sztuki teatru. Na wszystkie spektakle plenerowe, jak zawsze, wstęp wolny!

Repertuar na lato jest dostępny na stronie internetowej (prosimy kliknąć tutaj). Afisz z plenerowymi spektaklami można pobrać klikając w ten link. Przypominamy także, że gramy całe wakacje również w siedzibach. Zapraszamy serdecznie!

 


Dodatkowe informacje

 

Kasa i foyer teatru są wynajmowane od m.st. Warszawy - Dzielnicy Śródmieście

Mecenas
Technologiczny
Teatrów

billenium

Doradca
prawny
teatrów

139279v1 CMS Logo LawTaxFuture Maxi RGB

WYPOSAŻENIE TEATRÓW
DOFINANSOWANO
ZE ŚRODKÓW

zporr mkidn

PREMIERY W 2021 ROKU
DOFINANSOWANE PRZEZ

ZNAK_PROMOCYJNY_FC_PL-01.png

PATRONI MEDIALNI

Classic logo3 gazeta-wyborcza-logo warszawa wyborcza pl do-sieci 1911401 gazeta logo cmyk2 uroda
Z OSTATNIEJ CHWILI !
X