Aktualności

kup bilety online

17. urodziny Teatru POLONIA

W tym roku Teatr Polonia świętuje swoje 17. urodziny. Z tej okazji, 31 października o godz. 19.30 spektakl DEPRESJA KOMIKA w reż. Michała Walczaka, z Adamem Woronowiczem i Rafałem Rutkowskim, zagramy w prezencie dla Widzów!

W październiku 2005 roku w teatrze prowadzonym przez stworzoną rok wcześniej Fundację Krystyny Jandy Na Rzecz Kultury odbyła się pierwsza premiera - „Stefcia Ćwiek w szponach życia” Dubrawki Ugrešić, a miesiąc później druga – „Ucho gardło, nóż” – monodram w wykonaniu Krystyny Jandy według książki Vedrany Rudan.Przez kolejne lata na dwóch scenach Polonii oraz w plenerze na warszawskim Placu Konstytucji miłośnicy teatru mogli oglądać 89 premier, w których zagrało blisko 400 znakomitych aktorów.

DEPRESJA KOMIKA w reż. Michała Walczaka - spektakl, który pokażemy 31 października - to antydepresyjny 2men show, podwójny popis aktorski Rafała Rutkowskiego i Adama Woronowicza w częściowo improwizowanym przedstawieniu o traumach i radościach codzienności.

Bezpłatne zaproszenia będą czekały na Państwa w kasach Teatru Polonia od 26 października od godz. 10.00 (jedna osoba może odebrać maksymalnie dwa bilety, na spektakl nie obowiązują rezerwacje).

Serdecznie zapraszamy i dziękujemy za wspólne 17 lat!


Dodatkowe informacje

 

ZAŁĄCZNIKI

Kasa i foyer teatru są wynajmowane od m.st. Warszawy - Dzielnicy Śródmieście

Mecenas
Technologiczny
Teatrów

billenium

Doradca
prawny
teatrów

139279v1 CMS Logo LawTaxFuture Maxi RGB

WYPOSAŻENIE TEATRÓW
DOFINANSOWANO
ZE ŚRODKÓW

zporr mkidn

PREMIERY W 2022 ROKU
DOFINANSOWANE PRZEZ

ZNAK_PROMOCYJNY_FC_PL-01.png

PATRONI MEDIALNI

Wyborcza logo logo-male pat-1 new winieta spis 2rgb
Z OSTATNIEJ CHWILI !
X