Aktualności

kup bilety online

Justyna Ducka po raz pierwszy w spektaklu POLICJA. NOC ZATRACENIA

Drodzy Widzowie,

w najbliższym marcowym secie spektaklu POLICJA. NOC ZATRACENIA w reż. Andrzeja Saramonowicza – u boku aktorów Teatru Montownia: Adama Krawczuka, Marcina Perchucia, Rafała Rutkowskiego i Macieja Wierzbickiego – po raz pierwszy w roli Prowokatorowej oraz Kucharki będziemy mogli zobaczyć Justynę Ducką.

Justyna Ducka jest absolwentką Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie – Filii we Wrocławiu. Aktorka debiutowała w Teatrze Polonia w spektaklu MGNIENIE w reż. Adama Sajnuka w 2015 roku. Rok później, także w Teatrze Polonia, zagrała Wiktorynę w CHŁOPCACH Stanisława Grochowiaka w reż. Mirosława Gronowskiego. W Teatrze Syrena zagrała m.in. we FRANKENSTEINIE w reż. Bogusława Lindy oraz DZIECIACH Z BULLERBYN w reż. Krzysztofa Jaślara. Przed kamerą zadebiutowała w 1997 roku w spektaklu Teatru Telewizji GUCIO ZACZAROWANY Zofii Urbanowskiej w reż. Tadeusza Arciucha. Grała w wielu serialach telewizyjnych, m.in. DOM, BLONDYNKA, ZAKOCHANI PO USZY. W Teatrze Polonia można oglądać aktorkę także w spektaklu KTO SIĘ BOI VIRGINII WOOLF? w reż. Jacka Poniedziałka.

Pani Justynie kibicujemy w przygotowaniu nowej roli, a Państwa serdecznie zapraszamy na pokazy spektaklu 17 oraz 18 marca br.


Dodatkowe informacje

 

Kasa i foyer teatru są wynajmowane od m.st. Warszawy - Dzielnicy Śródmieście

Mecenas
Technologiczny
Teatrów

billenium

Doradca
prawny
teatrów

139279v1 CMS Logo LawTaxFuture Maxi RGB

WYPOSAŻENIE TEATRÓW
DOFINANSOWANO
ZE ŚRODKÓW

zporr mkidn

PREMIERY W 2022 ROKU
DOFINANSOWANE PRZEZ

ZNAK_PROMOCYJNY_FC_PL-01.png

PATRONI MEDIALNI

Wyborcza logo logo-male pat-1 new winieta spis 2rgb
Z OSTATNIEJ CHWILI !
X