Aktualności

kup bilety online

Mirosław Haniszewski wyjątkowo z Natalią Sikorą w PIĘKNYM NIECZUŁYM

W najbliższym pokazie spektaklu PIĘKNY NIECZUŁY w reż. Edwarda Wojtaszka Natalii Sikorze w roli Emila będzie partnerował Mirosław Haniszewski. Pokaz przedstawienia zaplanowano na 24 sierpnia na godz. 19:30.

Mirosław Haniszewski – aktor filmowy i teatralny. Absolwent Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Do 2006 roku był aktorem Teatru im. Stefana Jaracza w Łodzi. Potem pracował w zespole Teatru Polskiego we Wrocławiu. W Teatrze Polonia można go było zobaczyć w spektaklu Mój pierwszy raz w reż. Krystyny Jandy (2018). W Och-Teatrze zaś w spektaklu Lily w reż. Krystyny Jandy (2020).
Wystąpił w spektaklach Teatru Telewizji oraz w wielu znanych polskich filmach, m.in. w Amoku Kasi Adamik (2017), Volcie Juliusza Machulskiego (2017), Generale. Zamachu na Gibraltarze Anny Jadowskiej (2009) i Odnajdę cię Beaty Dzianowicz (2018). Za rolę kapitana Janusza Jasińskiego w filmie Jestem mordercą w reżyserii Macieja Pieprzycy otrzymał nominację do Polskiej Nagrody Filmowej Orły 2017 w kategorii „Najlepsza główna rola męska”. Za tę rolę nagrodzony także statuetką Award for Outstanding Actor na Festiwalu  Filmowym w Cottbus. W 2018 zagrał u boku Joela Kinnamana w filmie The Informer w reż. Andrea di Stefano. Szerokiej widowni jest znany ze swoich ról w wielu serialach, m.in.: Głęboka woda, Prawo Agaty, Misja Afganistan, Wataha, Druga szansa, Belfer 2, Chyłka oraz Mały Zgon.

Kasa i foyer teatru są wynajmowane od m.st. Warszawy - Dzielnicy Śródmieście

Mecenas
Technologiczny
Teatrów

billenium

Doradca
prawny
teatrów

139279v1 CMS Logo LawTaxFuture Maxi RGB

WYPOSAŻENIE TEATRÓW
DOFINANSOWANO
ZE ŚRODKÓW

zporr mkidn

PREMIERY W 2022 ROKU
DOFINANSOWANE PRZEZ

ZNAK_PROMOCYJNY_FC_PL-01.png

PATRONI MEDIALNI

Wyborcza logo logo-male pat-1 new winieta spis 2rgb
Z OSTATNIEJ CHWILI !
X