Aktualności

kup bilety online

TEATR W PREZENCIE

Drodzy Widzowie,

trwa grudzień, nadchodzą Święta, a my i nasze teatry czekamy na Państwa na nadchodzących premierach i spektaklach. Oprócz zdrowia i szczęścia życzymy Państwu spokoju i otwartych teatrów.

Zaproszenia do teatru to doskonały upominek na każdą okazję, szczególnie pod choinkę. TEATR W PREZENCIE to propozycja skierowana do miłośników teatru, naszych Widzów. BILET DLA DWOJGA w wersji standard i premium to świetny prezent dla dziadków, babć, przyjaciół i współpracowników. BILET OTWARTY może być niezapomnianym podarunkiem dla rodziców, teściów, dzieci czy wnuków. Niech nadchodzący rok 2021 będzie dla nich czasem wyjątkowym, bo spędzonym w teatrze. Mamy również w naszej ofercie świątecznej KARNET, który daje możliwość obejrzenia aż sześciu dowolnych spektakli - docenicie Państwo również jego przystępną cenę. Wszystkie zaproszenia można zrealizować przez sześć miesięcy od daty zakupu i dają one możliwość obejrzenia spektakli z repertuaru naszych teatrów. 

Szczegółowe informacje o akcji TEATR W PREZENCIE znajdą Państwo na stronie naszego sklepu oraz na stronie serwisu Bilety24 (Bilet dla DwojgaBilet otwarty). Od 14 do 22 grudnia będą dla Państwa otwarte kasy naszych teatrów, gdzie będzie można kupić papierowe wersje zaproszeń. 

Zapraszamy serdecznie!


Dodatkowe informacje

 

Kasa i foyer teatru są wynajmowane od m.st. Warszawy - Dzielnicy Śródmieście

Mecenas
Technologiczny
Teatrów

billenium

Doradca
prawny
teatrów

139279v1 CMS Logo LawTaxFuture Maxi RGB

WYPOSAŻENIE TEATRÓW
DOFINANSOWANO
ZE ŚRODKÓW

zporr mkidn

PREMIERY W 2021 ROKU
DOFINANSOWANE PRZEZ

ZNAK_PROMOCYJNY_FC_PL-01.png

PATRONI MEDIALNI

Classic logo3 gazeta-wyborcza-logo warszawa wyborcza pl do-sieci 1911401 gazeta logo cmyk2 uroda
Z OSTATNIEJ CHWILI !
X