Aktualności

kup bilety online

Justyna Ducka po raz pierwszy w spektaklu KTO SIĘ BOI VIRGINII WOOLF?

Drodzy Widzowie,

w najbliższym secie spektaklu KTO SIĘ BOI VIRGINII WOOLF? Edwarda Albeego w przekładzie i reżyserii Jacka Poniedziałka – u boku Ewy Kasprzyk, Krzysztofa Dracza i Antoniego Pawlickiego – po raz pierwszy w roli Skarbie będziemy mogli zobaczyć Justynę Ducką, znaną Państwu z dwóch tytułów Teatru Polonia.

Justyna Ducka jest absolwentką Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie – Filii we Wrocławiu. Aktorka debiutowała w Teatrze Polonia w spektaklu MGNIENIE w reż. Adama Sajnuka w 2015 roku. Rok później, także w Teatrze Polonia, zagrała Wiktorynę w CHŁOPCACH Stanisława Grochowiaka w reż. Mirosława Gronowskiego. W Teatrze Syrena zagrała m.in. we FRANKENSTEINIE w reż. Bogusława Lindy oraz DZIECIACH Z BULLERBYN w reż. Krzysztofa Jaślara. Przed kamerą zadebiutowała w 1997 roku w spektaklu Teatru Telewizji GUCIO ZACZAROWANY Zofii Urbanowskiej w reż. Tadeusza Arciucha. Grała w wielu serialach telewizyjnych, m.in. DOM, BLONDYNKA, ZAKOCHANI PO USZY.

Pani Justynie kibicujemy w przygotowaniu nowej roli, a Państwa serdecznie zapraszamy na pokazy spektaklu 13, 15 października oraz 17-19 listopada br.

 


Dodatkowe informacje

 

Kasa i foyer teatru są wynajmowane od m.st. Warszawy - Dzielnicy Śródmieście

Mecenas
Technologiczny
Teatrów

billenium

Doradca
prawny
teatrów

139279v1 CMS Logo LawTaxFuture Maxi RGB

WYPOSAŻENIE TEATRÓW
DOFINANSOWANO
ZE ŚRODKÓW

zporr mkidn

PREMIERY W 2021 ROKU
DOFINANSOWANE PRZEZ

ZNAK_PROMOCYJNY_FC_PL-01.png

PATRONI MEDIALNI

Classic logo3 gazeta-wyborcza-logo warszawa wyborcza pl do-sieci 1911401 gazeta logo cmyk2 uroda
Z OSTATNIEJ CHWILI !
X