Aktualności

kup bilety online

Październik w Teatrze Polonia i Och-Teatrze

Drodzy Widzowie,

uprzejmie informujemy, że na naszych stronach jest dostępny pełny repertuar na październik 2020 roku. W Teatrze Polonia szczególnej uwadze polecamy jedne z pierwszych popremierowych spektakli CRAVATE CLUB w reżyserii i z udziałem Wojciecha Malajkata. Pod zmienionym tytułem na afisz powraca muzyczny spektakl Anny Sroki-Hryń CAFÉ LUNA. W spektaklu KTO SIĘ BOI VIRGINII WOOLF? – u boku Ewy Kasprzyk, Krzysztofa Dracza i Antoniego Pawlickiego – po raz pierwszy będziemy mogli zobaczyć Justynę Ducką, znaną Państwu z serialu ZAKOCHANI PO USZY oraz spektaklu MGNIENIE naszego teatru. W drugiej połowie miesiąca monodram Krystyny Jandy ZAPISKI Z WYGNANIA w reżyserii Magdy Umer. Krystynę Jandę będziecie Państwo mogli podziwiać także w spektaklu BOSKA! w roli słynnej śpiewaczki operowej Florence Foster Jenkins.

Jak co roku zaprosimy także na urodzinowy spektakl, na który rozdamy naszym Widzom bezpłatne wejściówki (szczegóły wkrótce).

W Och-Teatrze z kolei pokazy premier minionego półrocza: WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA oraz LILY w reż. Krystyny Jandy, a także OSZUŚCI w reż. Jana Englerta. Wielbicieli fars zapraszamy na otwierające afisz październikowy spektakle MAYDAY i MAYDAY 2, a tych z Państwa, którzy tęsknią za klasycznymi tekstami teatralnymi zapraszamy na ZEMSTĘ.

Repertuar: październik 2020

Zachęcamy także do skorzystania ze specjalnych ofert SENIOR i STUDENT.

Przypominamy, że nasze kasy czynne są od poniedziałku do soboty od godz. 10:00, w niedziele od 12:00 do rozpoczęcia przedstawień.

Bilety można rezerwować pod numerem tel. +48 22 22 622 21 32 oraz adresem e-mail: bilety@teatrpolonia.pl

Zapraszamy!

Kasa i foyer teatru są wynajmowane od m.st. Warszawy - Dzielnicy Śródmieście

Mecenas
Technologiczny
Teatrów

billenium

Doradca
prawny
teatrów

139279v1 CMS Logo LawTaxFuture Maxi RGB

WYPOSAŻENIE TEATRÓW
DOFINANSOWANO
ZE ŚRODKÓW

zporr mkidn

PREMIERY W 2021 ROKU
DOFINANSOWANE PRZEZ

ZNAK_PROMOCYJNY_FC_PL-01.png

PATRONI MEDIALNI

Classic logo3 gazeta-wyborcza-logo warszawa wyborcza pl do-sieci 1911401 gazeta logo cmyk2 uroda
Z OSTATNIEJ CHWILI !
X