Aktualności

kup bilety online

Pożegnanie spektaklu MATKI I SYNOWIE

Szanowni Państwo!

9 i 10 lipca o godz. 19:30 odbędą się ostatnie pokazy spektaklu MATKI I SYNOWIE Terrence'a McNally'ego w reż. Krystyny Jandy.

Matka nieżyjącego Andre odwiedza Michaela – byłego partnera swojego syna. Kobieta jest pełna nienawiści i uprzedzeń. Nie może przyjąć do wiadomości, że jej syn był gejem. Sercem spektaklu jest konflikt między matką a dawnym partnerem syna, jego nowym towarzyszem i wychowywanym przez nich dzieckiem. Ważne. Aktualne. Wzruszające. Bezkompromisowe. O tolerancji.

Prapremiera wielokrotnie nagradzanej sztuki, granej z powodzeniem na Broadwayu, odbyła się 28 kwietnia 2016 roku w Teatrze Polonia. Od tamtej pory w ponad osiemdziesięciu spektaklach grali: Krystyna Janda, Paweł Ciołkosz, Antoni Pawlicki, Adam Tomaszewski/Antoni Zakowicz.

Po premierze Mike Urbaniak pisał na blogu Pan od Kultury: „Jeśli teatr jest jeszcze w stanie zmieniać ludzi, »Matki i synowie« na pewno to robią”, a Jakub Panek w „Gazecie Wyborczej”: „to tekst dobrze wybrany na dzisiejsze czasy i przedstawienie, które jest kolejną kroplą drążącą skałę”.

Serdecznie zapraszamy! Bilety mogą Państwo kupić tutaj.


Dodatkowe informacje

 

Kasa i foyer teatru są wynajmowane od m.st. Warszawy - Dzielnicy Śródmieście

Mecenas
Technologiczny
Teatrów

billenium

Doradca
prawny
teatrów

139279v1 CMS Logo LawTaxFuture Maxi RGB

WYPOSAŻENIE TEATRÓW
DOFINANSOWANO
ZE ŚRODKÓW

zporr mkidn

PREMIERY W 2022 ROKU
DOFINANSOWANE PRZEZ

ZNAK_PROMOCYJNY_FC_PL-01.png

PATRONI MEDIALNI

Wyborcza logo logo-male pat-1 new winieta spis 2rgb
Z OSTATNIEJ CHWILI !
X