Aktualności

kup bilety online

1% podatku dla Fundacji Krystyny Jandy Na Rzecz Kultury

Drodzy Widzowie, 

prosimy, pamiętajcie, że możecie przekazać 1% podatku Fundacji Krystyny Jandy Na Rzecz Kultury prowadzącej Teatr Polonia i Och-Teatr. Nasz numer KRS: 0000210799.

Wszystkie przekazane nam pieniądze będą przeznaczone na produkcję nowych spektakli. W 2020 roku planujemy jeszcze minumum siedem premier.

Najliższa odbędzie się 23 lutego o godzinie 19:30 w Och-Teatrze. Będzie to komedia kryminalna Jacka Popplewella LILY. Reżyseruje Krystyna Janda, i to właśnie ją zobaczymy w roli tytułowej, nieznośnej Lily. Jako inspektor węszył będzie Piotr Machalica. W pozostałych rolach: Agnieszka Krukówna, Magdalena Lamparska, Magdalena Smalara, Mateusz Damięcki, Grzegorz Daukszewicz, Mirosław Haniszewski/Krzysztof Stelmaszyk – a wśród nich, wiadomo, morderca.

19 marca w Och-Teatrze odbędzie się premiera OSZUSTÓW - komedii budującej intrygę i sieć małych kłamstw między dwoma małżeństwami w średnim wieku i ich zakochanymi, wchodzącymi w dorosłe życie dziećmi. W obsadzie: Michalina Łabacz, Gabriela Muskała, Beata Ścibakówna, Piotr Grabowski, Filip Pławiak, Zbigniew Zamachowski

2 kwietnia na Dużej Scenie Teatru Polonia premiera CWANIAR według powieści Sylwii Chutnik - to opowieść o kobiecym gangu i losach tworzących go czterech kobiet z różnych środowisk. Brawurowa historia o sprawiedliwości i zemście, karze i winie. Spektakl reżyseruje Agnieszka Glińska.

Premierę spektaklu MINETTI. PORTRET ARTYSTY Z CZASÓW STAROŚCI austriackiego dramatopisarza Thomasa Bernharda w reżyserii Andrzeja Domalika planujemy na 7 maja 2020 roku na Dużej Scenie Teatru  Polonia. Dramat z lat siedemdziesiątych podejmuje temat  artysty i życiowego „teatru”. W rolę wybitnego niemieckiego aktora Bernharda Minettiego, o którym traktuje przedstawienie, wcieli się Jan Peszek. W pozostałych rolach m.in. Małgorzata Zajączkowska i Zofia Domalik.

4 czerwca na Dużej Scenie Och-Teatru planujemy premierę komedii WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA Jiříego Havelki w reżyserii Krystyny Jandy. To komedia o społeczności mieszkającej w jednym domu. Na zebraniu wspólnoty mieszkaniowej ujawniają się różne poglądy i śmieszności ludzkich charakterów. Utwór jest satyrą na współczesne społeczeństwo. W obsadzie plejada wspaniałych aktorów.

Pierwsza powakacyjna premiera w Och-Teatrze planowana jest na 17 września i będzie to ALEJA ZASŁUŻONYCH Jarosława Mikołajewskiego w reżyserii Krystyny Jandy. W grudniu w Och-Teatrze zobaczymy BIG BANG Andrzeja Kondratiuka w reżyserii Piotra Ratajczaka. 

Dziękujemy za pomoc!


Dodatkowe informacje

 

Kasa i foyer teatru są wynajmowane od m.st. Warszawy - Dzielnicy Śródmieście

Mecenas
Technologiczny
Teatrów

billenium

Doradca
prawny
teatrów

139279v1 CMS Logo LawTaxFuture Maxi RGB

WYPOSAŻENIE TEATRÓW
DOFINANSOWANO
ZE ŚRODKÓW

zporr mkidn

PREMIERY W 2022 ROKU
DOFINANSOWANE PRZEZ

ZNAK_PROMOCYJNY_FC_PL-01.png

PATRONI MEDIALNI

logo-male pat-1 new winieta spis 2rgb gazeta-wyborcza-logo warszawa wyborcza pl do-sieci 1911401 gazeta logo cmyk2
Z OSTATNIEJ CHWILI !
X