Aktualności

kup bilety online

Walentynki z ALMODOVARIĄ

Drodzy Widzowie,

serdecznie zapraszamy na walentynkowy wieczór w Teatrze Polonia! 14 lutego zagramy spektakl ALMODOVARIA z piosenkami z filmów Pedra Almodóvara. Reżyseria Anna Wieczur-Bluszcz, wystąpią Anna Sroka-Hryń i Mateusz Dębski z zespołem muzycznym. Tego wieczoru po spektaklu Agrado – bohaterka monodramu – zapozuje do zdjęć z wszystkimi przybyłymi parami.

Almodovaria to historia o tęsknocie za miłością, o samotności i odrzuceniu, pożądaniu i namiętności. Historia, można by powiedzieć o tym samym i taka sama, jak zawsze – a jednak inna, bo bohaterką jest nietypowa kobieta – Agrado. Jej imię znaczy ROZKOSZ… – powiedziała reżyser spektaklu, Anna Wieczur-Bluszcz.

Drapieżna i sentymentalna, perwersyjna i naiwna, ale przez to prawdziwa w swoich namiętnościach i tęsknotach. Taka jest bohaterka monodramu ALMODOVARIA. Jej rozmaite pragnienia i smutki wyśpiewuje na scenie Anna Sroka-Hryń. Układają się one w niezwykłą opowieść o kobiecie, która nie boi się przyjemności, ale też często topi smutki w kolejnym kieliszku wina w Cafe Luna. Wspaniała historia, wywiedziona z filmowego świata Pedra Almodóvara, wzbogacona o piosenki z tekstami Anny Burzyńskiej.

Serdecznie zapraszamy! Bilety mogą Państwo kupić tutaj.


Dodatkowe informacje

 

Kasa i foyer teatru są wynajmowane od m.st. Warszawy - Dzielnicy Śródmieście

Mecenas
Technologiczny
Teatrów

Doradca
prawny
teatrów

WYPOSAŻENIE TEATRÓW
DOFINANSOWANO
ZE ŚRODKÓW

PREMIERY W 2020 R.
DOFINANSOWANE PRZEZ

PATRONI MEDIALNI

Z OSTATNIEJ CHWILI !
X