Aktualności

kup bilety online

Luty i marzec na naszych scenach

Szanowni Widzowie!

W kalendarzu na nadchodzące miesiące dwa wyjątkowe święta. 14 lutego, w dzień Świętego Walentego, zapraszamy do Teatru Polonia na muzyczny spektakl ALMODOVARIA z Anną Sroką-Hryń, do Och-Teatru zaś – na znakomitą farsę POMOC DOMOWA. Z kolei 8 marca, w Dzień Kobiet, na scenie przy Marszałkowskiej zagramy RAJ DLA OPORNYCH z Dorotą Kolak i Mirosławem Baką, przy Grójeckiej – UPADŁE ANIOŁY z Magdaleną Cielecką i Mają Ostaszewską w rolach głównych.

W drugiej połowie lutego zapraszamy do Och-Teatru na premierę brytyjskiej sztuki kryminalnej LILY w reżyserii i z udziałem Krystyny Jandy. W obsadzie także Agnieszka Krukówna, Magdalena Lamparska, Magdalena Smalara, Mateusz Damięcki, Grzegorz Daukszewicz, Mirosław Haniszewski, Krzysztof Stelmaszyk oraz Piotr Machalica. W marcu z kolei premiera OSZUSTÓW Michaela Jacobsa w reżyserii Jana Englerta z Michaliną Łabacz, Gabrielą Muskałą, Beatą Ścibakówną, Piotrem Grabowskim, Filipem Pławiakiem i Zbigniewem Zamachowskim.

Szczególnej uwadze polecamy pokazy spektaklu ŻEBY NIE BYŁO ŚLADÓW na podstawie reportażu Cezarego Łazarewicza, który jest ważną i ciekawą lekcją historii z okresu PRL. Spektakl gramy także w godzinach przedpołudniowych z myślą o zorganizowanych grupach szkolnych. Dla nich także przygotowaliśmy pokazy PANA JOWIALSKIEGO oraz ZEMSTY.

Wśród naszych muzycznych propozycji znajdą Państwo recital Zbigniewa Zamachowskiego – NIE TYLKO O MIŁOŚCI, coroczny charytatywny koncert pogodny, spektakl PIĘKNY NIECZUŁY z piosenkami Edith Piaf oraz musical HUŚTAWKA – dwie ostatnie z propozycji z udziałem aktorki i piosenkarki Natalii Sikory.

Obok spektakli wieloobsadowych, na naszych afiszach także kameralne spektakle Szymona Majewskiego, Michała Zielińskiego, Czesława Mozila oraz Rafała Mohra.

Pełny repertuar: luty 2020 | marzec 2020

Serdecznie zapraszamy!

Kasa i foyer teatru są wynajmowane od m.st. Warszawy - Dzielnicy Śródmieście

Mecenas
Technologiczny
Teatrów

billenium

Doradca
prawny
teatrów

cms

WYPOSAŻENIE TEATRÓW
DOFINANSOWANO
ZE ŚRODKÓW

zporr mkidn

PREMIERY W 2020 R.
DOFINANSOWANE PRZEZ

ZNAK_PROMOCYJNY_FC_PL-01.png

PATRONI MEDIALNI

gazeta-wyborcza-logo warszawa wyborcza pl do-sieci tokfm cjg24-mobile gazetapl uroda
Z OSTATNIEJ CHWILI !
X