Aktualności

kup bilety online

Spektakl w prezencie na 14. urodziny Teatru Polonia

Drodzy Widzowie,

29 października 2019 roku minęło dokładnie 14 lat od otwarcia Teatru Polonia! Z tej okazji 28 października spektakl BOŻE MÓJ! w reżyserii Andrzeja Seweryna został zagrany dla Państwa w prezencie.

W październiku 2005 roku w teatrze prowadzonym przez stworzoną rok wcześniej Fundację Krystyny Jandy Na Rzecz Kultury odbyła się pierwsza premiera - „Stefcia Ćwiek w szponach życia” Dubrawki Ugrešić, a miesiąc później druga – „Ucho gardło, nóż” – monodram w wykonaniu Krystyny Jandy według książki Vedrany Rudan.

Przez kolejne lata na dwóch scenach Polonii oraz w plenerze na Placu Konstytucji miłośnicy teatru mogli oglądać 78 premier (a w sumie ponad 5500 spektakli), w których zagrało przeszło 350 znakomitych aktorów. W trakcie 14 lat istnienia stołeczną Polonię odwiedziło już ponad półtora miliona widzów!

Z tej okazji 28 października o godzinie 19:00 spektakl BOŻE MÓJ! w reżyserii Andrzeja Seweryna został zagrany w prezencie dla widzów, którzy 21 października od godziny 10:00 odebrali bezpłatne zaproszenia w kasie Teatru Polonia.

Serdecznie zapraszamy i dziękujemy za dobre i piękne 14 lat. Przed nami kolejny wypełniony premierami sezon, a w przyszłym roku wyjątkowa rocznica – Teatr Polonia będzie świętował swoje 15. urodziny.


Dodatkowe informacje

 

Kasa i foyer teatru są wynajmowane od m.st. Warszawy - Dzielnicy Śródmieście

Mecenas
Technologiczny
Teatrów

Doradca
prawny
teatrów

WYPOSAŻENIE TEATRÓW
DOFINANSOWANO
ZE ŚRODKÓW

PREMIERY W 2020 R.
DOFINANSOWANE PRZEZ

PATRONI MEDIALNI

Z OSTATNIEJ CHWILI !
X