Aktualności

kup bilety online

Dzień Dziecka w Teatrze Polonia i Och-Teatrze

Z okazji Dnia Dziecka Teatr Polonia i Och-Teatr zapraszają dzieci wraz z rodzicami na piękne, poruszające wyobraźnię, spektakle Alicja po drugiej stronie lustra, Nutki Pana Kleksa oraz Dwa miliony kroków.

W piątek 1 czerwca o 12:00 w Teatrze Polonia będzie można zobaczyć spektakl dla widzów od 7. roku życia, czyli ALICJĘ PO DRUGIEJ STRONIE LUSTRA. Oprócz zdolnych aktorów Teatru Papahema grają w niej też niezwykłe lalki, a pomysłowa scenografia uruchamia wyobraźnię dzieci. Mali widzowie będą mieli okazję towarzyszyć Alicji w podróży po krainie czystej fantazji i wraz z główną bohaterką uczyć się, co to znaczy "być sobą" i jak nie stracić siły, tkwiącej w nieograniczonej wyobraźni. 

Natomiast 2 czerwca o 12:00 w Teatrze Polonia zagramy NUTKI PANA KLEKSA dla dzieci od 3. do 11. roku życia. To wesoły, muzyczny spektakl z brawurowo wykonanymi, znanymi i lubianymi bajkami Jana Brzechwy. Aktorzy wprowadzą najmłodszych widzów w świat Brzechwy, wędrując po przeróżnych stylach muzycznych: klasyka, pop, reggae, blues, jazz i disco. To spektakl z muzyką na żywo, interakcjami z widzami, także miły dorosłym, którzy dzięki znanym utworom z kultowej Akademii Pana Kleksa będą mieli przyjemność powrócić do czasów dzieciństwa.

Natomiast w Och-Teatrze 2 czerwca o 12:00 spektakl dla widzów od 10. roku życia – DWA MILIONY KROKÓW. To niezwykła historia życia zwariowanej Lidki, jej podróży i zakochanego w dziewczynie Adriana. To spektakl o problemach, ale i o urokach wchodzenia w dorosłość, skierowany zarówno do młodzieży, jak i do całej rodziny. Powstał na podstawie książki Piotra Rowickiego 16.10 do Bergamo, wyróżnionej w Konkursie Literackim im. Astrid Lindgren.

Zapraszamy całe rodziny do świętowania Dnia Dziecka w naszych teatrach!


Dodatkowe informacje

 

Kasa i foyer teatru są wynajmowane od m.st. Warszawy - Dzielnicy Śródmieście

Mecenas
Technologiczny
Teatrów

billenium

Doradca
prawny
teatrów

139279v1 CMS Logo LawTaxFuture Maxi RGB

WYPOSAŻENIE TEATRÓW
DOFINANSOWANO
ZE ŚRODKÓW

zporr mkidn

PREMIERY W 2021 ROKU
DOFINANSOWANE PRZEZ

ZNAK_PROMOCYJNY_FC_PL-01.png

PATRONI MEDIALNI

Classic logo3 gazeta-wyborcza-logo warszawa wyborcza pl do-sieci 1911401 gazeta logo cmyk2 uroda
Z OSTATNIEJ CHWILI !
X