kup bilety online

Aktualności

Majówka w Teatrze Polonia

Długi weekend to znakomita okazja, żeby nadrobić teatralne zaległości. Tradycyjnie już, Teatr Polonia gra w majówkę codziennie. W tym roku zapraszamy na spektakle: KLAPS! 50 TWARZY GREYA (1-3 maja) oraz KTO SIĘ BOI VIRGINII WOOLF? (4-5 maja).

KLAPS! 50 TWARZY GREYA to europejska premiera spektaklu, który w Ameryce cieszy się wielkim powodzeniem. Przedstawienie jest błyskotliwym i humorystycznym pastiszem kontrowersyjnej powieści autorstwa E.L. James „Pięćdziesiąt twarzy Greya”, która stała się światowym bestsellerem. Spektakl muzyczny, ze znakomitymi piosenkami. Wystepują: Magdalena Lamparska, Marta Walesiak i Mateusz Damięcki.

Arcydzieło Edwarda Albee'ego KTO SIĘ BOI VIRGINII WOOLF? od powstania dramatu, poprzez tysiące inscenizacji i interpretacji, szczególnie tej filmowej z rolami Elizabeth Taylor i Richarda Burtona, fascynuje i zatrzymuje widzów, każąc im robić własny rachunek sumienia. Tym razem w tłumaczeniu i reżyserii Jacka Poniedziałka, z rolami m.in. Ewy Kasprzyk i Krzysztofa Dracza.

Serdecznie zapraszamy do spędzenia majówki w Teatrze Polonia!

Przypominamy, że nasze kasy czynne są od poniedziałku do soboty w godz. 10:00-19:00, a w niedziele od 12:00 (tel. 22 622 21 32, bilety@teatrpolonia.pl), bilety można kupić także online.

 

Kasa i foyer teatru są wynajmowane od m.st. Warszawy - Dzielnicy Śródmieście

Mecenas
Technologiczny
Teatrów

Doradca
Prawny
Teatrów

Wyposażenie teatrów
dofinansowano
ze środków

PREMIERY W 2020 R.
DOFINANSOWANE PRZEZ


Patroni medialni