kup bilety online

Komunikat prasowy

23 lipca 2018

Sierpień w Teatrze Polonia i Och-Teatrze

Warszawskie teatry Polonia oraz Och-Teatr jak co roku grają przez całe wakacje. Do spektakli repertuarowych dochodzą plenerowe, na które wstęp jest zawsze wolny. W sierpniu odbędą się one na scenie przy ul. Grójeckiej 65.

SIERPIEŃ W TEATRZE POLONIA

Z kolei w Teatrze Polonia będzie można zobaczyć m.in. spektakle: „Piękny nieczuły” z Natalią Sikorą i Pawłem Ciołkoszem w obsadzie, „Matki i synowie” z m.in. Krystyną Jandą, „Klaps! 50 twarzy Greya” (z Magdaleną Lamparską, Martą Walesiak i Mateuszem Damięckim) czy „Konstelacje” z Marią Seweryn i Grzegorzem Małeckim. W sierpniu zagrane zostanie po raz ostatni przedstawienie „Kolacja kanibali” (w obsadzie m.in. Rafał Mohr i Aleksandra Domańska).

Pełen repertuar Teatru Polonia dostępny na stronie: teatrpolonia.pl/pl/content/pl/repertuar

SIERPIEŃ W OCH-TEATRZE

W sierpniu Och-Teatr będzie nieustannie bawić i zapraszać na komedie, farsy i zabarwione uśmiechem oraz wzruszeniem dramaty. Będzie można zobaczyć m.in. spektakle: „Bal manekinów” – sceniczną groteskę Brunona Jasieńskiego z Maciejem Stuhrem w roli głównej, grane na wielu europejskich scenach „Lekcje stepowania”, „Weekend z R.” czy „Pomoc domową” z Krystyną Jandą w obsadzie, „Trzeba zabić starszą panią” o zmaganiach opryszków z pewną wyjątkową melomanką oraz „Udając ofiarę” w reżyserii Krystyny Jandy. W sierpniu będzie też ostatnia okazja do zobaczenia spektaklu „Uwaga… Publiczność!” opowiadającego o sytuacji w polskich teatrach i tym, co dzieje się za ich kulisami.

Pełen repertuar Och-Teatru znaleźć można na stronie: ochteatr.com.pl/pl/content/pl/repertuar

TEATR W PLENERZE

Oprócz spektakli granych w siedzibach, Teatr Polonia oraz Och-Teatr zapraszają na przedstawienia plenerowe. W sierpniu odbędą się one na scenie Och-Grójecka 65 przed Och-Teatrem. Tam spektakle grane będą codziennie od 1 do 21 sierpnia i w sumie pokazanych zostanie 20 przedstawień. Będą to propozycje dla widzów dorosłych: grany z powodzeniem od 11 lat „Lament na placu Konstytucji”, spektakl podparty gitarowym graniem „Jangajan – Hej Joe!” czy wprowadzające do pełnego pasji świata przedstawienie „Flamenco namiętnie”, ale także dla dzieci: „Czerwony Kapturek”, „Jaś i Małgosia” oraz tegoroczna premiera „2 000 000 kroków”. Na wszystkie spektakle plenerowe, jak zawsze, wstęp wolny!

 

Kontakt dla mediów

Kasa i foyer teatru są wynajmowane od m.st. Warszawy - Dzielnicy Śródmieście

Mecenas
Technologiczny
Teatrów

Doradca
Prawny
Teatrów

Wyposażenie teatrów
dofinansowano
ze środków

PREMIERY W 2020 R.
DOFINANSOWANE PRZEZ


Patroni medialni