Aktualności

kup bilety online

Zapraszamy na monodram Soni Bohosiewicz CHODŹ ZE MNĄ DO ŁÓŻKA

Szanowni Państwo,

w poniedziałek 2.12 odbyła się premiera spektaklu CHODŹ ZE MNĄ DO ŁÓŻKA, który na podstawie tekstu Andrzeja M. Żaka wyreżyserował Adam Sajnuk. Na scenie mogą Państwo zobaczyć Sonię Bohosiewicz, cenioną i lubianą aktorkę teatralną i filmową, przez niemal 10 lat związaną z krakowskim Starym Teatrem im. H. Modrzejewskiej oraz z Teatrem im. J. Słowackiego.

Monodram CHODŹ ZE MNĄ DO ŁÓŻKA to pierwsza warszawska premiera teatralna Soni Bohosiewicz - tym bardziej zapraszamy Państwa do odwiedzenia Teatru Polonia i spotkania z wyjątkową kobietą w jeszcze bardziej wyjątkowej sytuacji. Błyskotliwe poczucie humoru, duża doza autoironii i znakomity zmysł obserwatora to cechy rozpoznawalne bohaterki kreowanej przez Sonię Bohosiewicz. Sympatia do ludzi, ale też wnikliwy i celny żart sprawią, że nie będziecie Państwo mogli przestać jej słuchać. Ona zaś opowie Wam absolutnie wyjątkową historię. Jak mówi sama aktorka - ta sztuka jest niczym pudełko czekoladek, ale z nadzieniem z domnieszką papryczki chili. Jak teatralna podróż, w którą nikt wcześniej Widzów nie zaprosił.

Na spektakl zapraszamy Państwa w styczniu: gramy w piątek 24, w sobotę 25 i w niedzielę 26 stycznia. Aby kupić, wystarczy kliknąć tutaj.

Do zobaczenia w Teatrze Polonia!

Kasa i foyer teatru są wynajmowane od m.st. Warszawy - Dzielnicy Śródmieście

Mecenas
Technologiczny
Teatrów

billenium

Doradca
prawny
teatrów

139279v1 CMS Logo LawTaxFuture Maxi RGB

WYPOSAŻENIE TEATRÓW
DOFINANSOWANO
ZE ŚRODKÓW

zporr mkidn

PREMIERY W 2022 ROKU
DOFINANSOWANE PRZEZ

ZNAK_PROMOCYJNY_FC_PL-01.png

PATRONI MEDIALNI

Wyborcza logo logo-male pat-1 new winieta spis 2rgb
Z OSTATNIEJ CHWILI !
X