DATA | ul. Marszałkowska 56 | ul. Grójecka 65 |
---|---|---|
1 | 19:30 | Teatr Polonia - Duża Scena SEKS DLA OPORNYCH' | |
2 | 19:30 | Teatr Polonia - Duża Scena SEKS DLA OPORNYCH' | |
3 | 19:30 | Teatr Polonia - Duża Scena RAJ DLA OPORNYCH | 19:30 | Och-Teatr - Duża Scena POMOC DOMOWA |
4 | 19:30 | Teatr Polonia - Duża Scena RAJ DLA OPORNYCH | 19:30 | Och-Teatr - Duża Scena POMOC DOMOWA |
5 | 19:30 | Teatr Polonia - Duża Scena DZIEŁA WSZYSTKIE SZEKSPIRA (W NIECO SKRÓCONEJ WERSJI) | 16:00 | Och-Teatr - Duża Scena PRAPREMIERA DRESZCZOWCA 19:30 | Och-Cafe MAMINSZYMEK |
6 | 18:00 | Teatr Polonia - Duża Scena DZIEŁA WSZYSTKIE SZEKSPIRA (W NIECO SKRÓCONEJ WERSJI) | 18:00 | Och-Cafe ONE MĄŻ SHOW |
7 | 19:30 | Teatr Polonia - Duża Scena POLICJA. NOC ZATRACENIA | 19:30 | Och-Teatr - Duża Scena LILY |
8 | 19:30 | Teatr Polonia - Duża Scena POLICJA. NOC ZATRACENIA | 19:30 | Och-Teatr - Duża Scena LILY |
9 | | 19:30 | Och-Teatr - Duża Scena LILY |
10 | 19:00 | Teatr Polonia - Duża Scena SHIRLEY VALENTINE | 19:30 | Och-Teatr - Duża Scena WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA |
11 | 19:30 | Mała Scena - Fioletowe Pończochy WSZYSTKO, CO NAJLEPSZE | 19:30 | Och-Teatr - Duża Scena WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA |
12 | 17:00 | Mała Scena - Fioletowe Pończochy WSZYSTKO, CO NAJLEPSZE 19:30 | Teatr Polonia - Duża Scena PIĘKNY NIECZUŁY | 19:00 | Och-Teatr - Duża Scena MARIA CALLAS. MASTER CLASS |
13 | 17:00 | Teatr Polonia - Duża Scena KLAPS! 50 TWARZY GREYA | |
14 | 19:00 | Teatr Polonia - Duża Scena KLAPS! 50 TWARZY GREYA | |
15 | 19:30 | Mała Scena - Fioletowe Pończochy KREDYT | 19:30 | Och-Teatr - Duża Scena UPADŁE ANIOŁY |
16 | 19:00 | Teatr Polonia - Duża Scena KTO SIĘ BOI VIRGINII WOOLF? | 19:30 | Och-Teatr - Duża Scena UPADŁE ANIOŁY |
17 | 19:00 | Teatr Polonia - Duża Scena KTO SIĘ BOI VIRGINII WOOLF? | 19:30 | Och-Teatr - Duża Scena UPADŁE ANIOŁY |
18 | 19:30 | Teatr Polonia - Duża Scena ZAPISKI Z WYGNANIA | 19:30 | Och-Teatr - Duża Scena HUŚTAWKA |
19 | | 16:00 | Och-Teatr - Duża Scena HUŚTAWKA |
20 | 18:00 | Teatr Polonia - Duża Scena BOSKA! | 16:00 | Och-Teatr - Duża Scena HUŚTAWKA |
21 | 19:00 | Teatr Polonia - Duża Scena BOSKA! | 19:30 | Och-Cafe KRZYSZTOF DAUKSZEWICZ - ZJEDZ KAWIOREK |
22 | 19:00 | Teatr Polonia - Duża Scena BOŻE MÓJ! | |
23 | 19:00 | Teatr Polonia - Duża Scena BOŻE MÓJ! | |
24 | | |
25 | 19:30 | Mała Scena - Fioletowe Pończochy CRAVATE CLUB | |
26 | 16:00 | Teatr Polonia - Duża Scena KONSTELACJE 19:30 | Mała Scena - Fioletowe Pończochy CRAVATE CLUB | 19:30 | Och-Teatr - Duża Scena OSZUŚCI |
27 | 16:00 | Teatr Polonia - Duża Scena KONSTELACJE | 17:00 | Och-Teatr - Duża Scena STOWARZYSZENIE UMARŁYCH POETÓW |
28 | 19:30 | Och-Teatr - Duża Scena STOWARZYSZENIE UMARŁYCH POETÓW | |
29 | 19:30 | Teatr Polonia - Duża Scena SŁONECZNA LINIA | 12:00 | Och-Teatr - Duża Scena STOWARZYSZENIE UMARŁYCH POETÓW 19:30 | Och-Teatr - Duża Scena STOWARZYSZENIE UMARŁYCH POETÓW |
30 | 19:30 | Teatr Polonia - Duża Scena SŁONECZNA LINIA | |