kup bilety online

Bilety

Sprzedaż i rezerwacja

 

REZERWACJE
22 622 21 32
(Teatr Polonia)
22 589 52 00 (Och-Teatr)
bilety@teatrpolonia.plbilety@ochteatr.com.pl 

Bilety na wszystkie spektakle Teatru Polonia i Och-Teatru są dostępne w kasach obu teatrów.

Przypominamy, że maksymalny czas rezerwacji biletu wynosi 7 dni. Niestety nie możemy dokonywać rezerwacji w dniu spektaklu.

Kasa jest czynna:
poniedziałek-sobota: 10:00-19:00 (lub do rozpoczęcia spektaklu)
niedziela: 12:00-19:00 (lub do rozpoczęcia spektaklu)
w soboty i niedziele przerwa 14:00-14:30

METODY PŁATNOŚCI
Za bilety do naszych teatrów możecie Państwo zapłacić gotówką, kartą płatniczą lub kredytową, BLIKiem (również przez telefon), a także przelewem. W tytule przelewu prosimy o podanie numeru rezerwacji.

Dane do przelewu:
Fundacja Krystyny Jandy Na Rzecz Kultury
ul. Marszałkowska 56, 00-545 Warszawa
Nr konta do wpłat za bilety:
59 1020 1156 0000 7602 0114 8501
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW

Bilety na wszystkie spektakle można kupić online.

SPRZEDAŻ BILETÓW ONLINE
Aby dokonać zakupu biletów online na spektakle Teatru Polonia i Och-Teatru wystarczy kliknąć tutaj. Bilety kupione online otrzymają Państwo drogą mailową od serwisu Bilety24.pl. Państwa bilet można również odnaleźć i wydrukować tutaj: 

PONOWNY WYDRUK BILETU ONLINE

Prosimy wziąć pod uwagę, że do ceny biletów sprzedawanych online doliczana jest opłata systemowa w wysokości 3 zł lub 5 zł, w zależności od ceny biletu.

E-WEJŚCIÓWKI
Bilety i wejściówki do Teatru Polonia i Och-Teatru dostępne są również na portalu ewejsciowki.pl.

FAKTURY VAT
Od 1 stycznia 2020 roku obowiązują nowe przepisy dotyczące wystawiania faktur VAT. Faktura dla płatnika podatku VAT może być wystawiona jedynie na podstawie paragonu fiskalnego zawierającego numer NIP podatnika. Prosimy o jego podanie przed zakupem. Osoby fizyczne, niebędące płatnikiem podatku VAT, mogą prosić o wystawienie na swoje dane faktury VAT na dotychczasowych zasadach.

ZWROT BILETÓW
Bilety kupione w kasie biletowej można zwrócić lub wymienić na 2 dni przed rozpoczęciem spektaklu. Jeśli zakupili Państwo więcej niż 10 biletów, ich zwrot możliwy jest maksymalnie na 7 dni przed spektaklem. Niestety nie ma możliwości zwrotu lub wymiany biletu kupionego online, za wyjątkiem sytuacji odwołania spektaklu lub zmiany repertuaru.

SPÓŹNIENI WIDZOWIE
Informujemy, że osoby spóźnione mogą wejść na salę dopiero w przerwie spektaklu. Jeśli spektakl nie ma przerwy, niestety wejście na widownię nie będzie możliwe. Przepraszamy.

PARKING
Informujemy, że 4 minuty drogi piechotą od Teatru Polonia znajduje się parking podziemny Piękna 20 (wjazd od ul. Kruczej, 120 miejsc postojowych, monitoring, czynny 24/7).
piekna20.parkujesz.pl

Cennik

Plan widowni

Bilety ulgowe, wejściówki, bilety grupowe

BILETY ULGOWE
Na spektakle Teatru Polonia i Och-Teatru oferujemy uczniom, studentom, seniorom (osobom powyżej 65 r.ż) i rencistom bilety ulgowe. Są one o 10% tańsze niż bilety w pełnej cenie. Można je kupić bezpośrednio w kasach obu teatrów oraz online. Przypominamy, że mogą Państwo zostać poproszeni o pokazanie legitymacji uprawniającej do zniżki w momencie zakupu biletów.
Bilety ulgowe nie obowiązują na spektakle specjalne np. spektakle sylwestrowe, a także na wydarzenia gościnne.

WEJŚCIÓWKI
Na wszystkie spektakle Teatru Polonia i Och-Teatru oferujemy wejściówki w cenie 35 zł, 25 zł lub 20 zł, w zależności od spektaklu. Wejściówka na salę nie daje gwarancji wyboru miejsca czy pełnego komfortu oglądania, jednak na wszystkich naszych scenach umożliwiamy spokojne obejrzenie przedstawień także widzom z wejściówkami.
Przypominamy, że wejściówki sprzedawane są na 15 minut przed rozpoczęciem spektaklu. Ze względu na ich ograniczoną liczbę, jedna osoba może kupić maksymalnie 2 wejściówki. Zakup wejściówki nie gwarantuje miejsca siedzącego.

BILETY NA SPEKTAKLE OKOŁOPOŁUDNIOWE
Oprócz wieczornych prezentacji, niektóre tytuły – ze szczególną myślą o grupach szkolnych – gramy także w godzinach okołopołudniowych. Bilety na te spektakle nie podlegają podziałowi na strefy biletowe i są dostępne w cenie 40 zł lub 50 zł.
Zapraszamy do zapoznania się także z naszą ofertą edukacyjną dla grup szkolnych.

BILETY GRUPOWE
Miło nam poinformować, że przy zakupie biletów grupowych na wszystkie spektakle Teatru Polonia i Och-Teatru proponujemy Państwu specjalne warunki. Oferujemy zniżki na bilety grupowe w wysokości 10% przy rezerwacjach od 15 biletów.

W celu rezerwacji biletów grupowych zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Widza:

Tomasz Harlejczyk, Aleksandra Walasiak
tel.  22 589 52 00  
bow@teatrpolonia.pl     
Biuro Obsługi Widza jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. 10:00–18:00 

Bilety dla dwojga, karnety, bilety otwarte

Gorąco polecamy Państwu BILETY DLA DWOJGA, BILETY DLA DWOJGA PREMIUM, BILETY OTWARTE oraz KARNETY. To doskonały prezent na wszystkie okazje – święta, rocznice czy urodziny. Szczególnie w okresie świątecznym warto pomyśleć o podarowaniu bliskim czegoś niebanalnego, szczególnego, a jednocześnie dostosowanego do indywidualnych potrzeb. 

BILET DLA DWOJGA

Doskonałym pomysłem na prezent jest BILET DLA DWOJGA. Umożliwi on obdarowanej osobie obejrzenie wybranego przez nią spektaklu wraz z osobą towarzyszącą. BILET DLA DWOJGA należy wymienić w kasie na dwa bilety wstępu na przedstawienie Teatru Polonia lub Och-Teatru. BILET DLA DWOJGA kosztuje 220 zł i jest ważny 6 miesięcy od daty zakupu. BILET DLA DWOJGA nie obowiązuje na spektakle kategorii cenowej PREMIUM oraz na wydarzenia gościnne.

BILET DLA DWOJGA, BILET DLA DWOJGA PREMIUM, BILET OTWARTY oraz KARNETY są dostępne także bezpośrednio w kasach Teatru Polonia oraz Och-Teatru.

BILET DLA DWOJGA PREMIUM

Doskonałym pomysłem na prezent jest również BILET DLA DWOJGA PREMIUM. Umożliwi on obdarowanej osobie obejrzenie wybranego przez nią spektaklu wraz z osobą towarzyszącą. BILET DLA DWOJGA PREMIUM należy wymienić w kasie na dwa bilety wstępu na przedstawienie Teatru Polonia lub Och-Teatru. BILET DLA DWOJGA PREMIUM kosztuje 300 zł i jest ważny 6 miesięcy od daty zakupu. BILET DLA DWOJGA PREMIUM obowiązuje na spektakle kategorii cenowej STANDARD i PREMIUM.

BILET DLA DWOJGA PREMIUM nie obowiązuje na wydarzenia gościnne.

BILET DLA DWOJGA, BILET DLA DWOJGA PREMIUM, BILET OTWARTY oraz KARNETY są również dostępne bezpośrednio w kasach Teatru Polonia oraz Och-Teatru.

BILET OTWARTY - 10 SZTUK

To wspaniała propozycja dla firm poszukujących ciekawego prezentu dla swoich pracowników. BILET OTWARTY można wykorzystać na dowolne przedstawienie Teatru Polonia lub Och-Teatru w trakcie 6 miesięcy od daty zakupu. Należy wymienić go w kasie na bilet wstępu. BILET OTWARTY można zakupić w liczbie co najmniej 10 sztuk. Przy zamówieniu poniżej 50 sztuk, cena biletu otwartego wynosi 100 zł, a powyżej 50 sztuk, cena biletu otwartego wynosi 95 zł. Przy zamówieniach przekraczających 50 sztuk prosimy o kontakt z kasą biletową, nr tel. 22 622 21 32.

BILET OTWARTY nie obowiązuje na spektakle kategorii cenowej PREMIUM oraz na wydarzenia gościnne.

BILET DLA DWOJGA, BILET DLA DWOJGA PREMIUM, BILET OTWARTY oraz KARNETY są również dostępne bezpośrednio w kasach Teatru Polonia oraz Och-Teatru.

KARNET

To ciekawa propozycja dla widzów będących częstymi gośćmi w naszych teatrach. Umożliwi on Państwu obejrzenie spektakli w przystępnej cenie. Cena KARNETU wynosi 570 zł i upoważnia do wstępu na 6 wybranych spektakli Teatru Polonia i Och-Teatru. Kupony z KARNETU należy wymienić w kasie na bilety wstępu; na jedno przedstawienie można wykorzystać maksymalnie 3 kupony. KARNET jest ważny 6 miesięcy od daty zakupu.

Karnety nie obowiązują na spektakle kategorii cenowej PREMIUM oraz na wydarzenia gościnne.

BILET DLA DWOJGA, BILETY DLA DWOJGA PREMIUM, BILETY OTWARTE oraz KARNETY są również dostępne bezpośrednio w kasach Teatru Polonia oraz Och-Teatru.

Biuro Obsługi Widza

Biuro Obsługi Widza (BOW) zajmuje się sprzedażą i rezerwacją biletów grupowych oraz współpracą z klientami firmowymi. BOW to jedna z kluczowych form łączności teatru z Widzami. Do zakresu obowiązków BOW należy m.in. udzielanie informacji na temat możliwych zasad współpracy, przygotowywanie indywidualnych ofert oraz budowanie stałych relacji z firmami. Zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem telefonu lub poczty elektronicznej.

Tomasz Harlejczyk czeka na Państwa pod adresem mailowym:
bow@teatrpolonia.pl
Aleksandra Walasiak odpowie na Państwa pytania pod numerem:
tel: 22 589 52 00  

Biuro Obsługi Widza jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 – 18:00

 

 

 

 

AD HOC!

grafiki-6-01 - przycięte_cr.jpg

Drodzy Widzowie,

Zapraszamy do zapoznania się z nową zabawą. AD HOC! to wyjątkowy sposób na zdobycie tańszych biletów na nasze spektakle.

Zasady gry:

  • AD HOC! to dynamiczna gra-zabawa. Wymaga szybkiej decyzyjności oraz refleksu.
  • Dzięki AD HOC! możecie Państwo kupić bilet na spektakl już za 40 zł!
  • Na krótki czas przed wybranymi spektaklami w tej zakładce pojawi się informacja o rozpoczęciu gry.
  • Bilety AD HOC! dostępne są bezpośrednio w kasach teatrów. Mogą je Państwo zarezerwować drogą mailową pod adresem: bilety@teatrpolonia.pl i bilety@ochteatr.com.pl lub telefoniczną pod nr: 22 622 21 32 i 22 589 52 00. Bilety AD HOC! rezerwujemy na 24 godziny. Biletów AD HOC! nie można niestety kupić online.
 
 
W tej chwili w grze: 
WANIA, SONIA, MASZA I SPIKE, 28 lutego, godz. 19:30, Teatr Polonia
KREDYT, 1 marca, godz. 19:30, Teatr Polonia - Fioletowe Pończochy
PRÓBY, 9-11 marca, godz. 19:30, Teatr Polonia
 
 

Seniorzy

grafiki-6-02 - przycięte_cr.jpg

Drodzy Widzowie,

chcemy umożliwić Państwu obejrzenie wybranych spektakli w wyjątkowych, niższych cenach. Raz w miesiącu w tej zakładce pojawiać się będą tytuły spektakli, na które obowiązuje specjalna zniżka dla Seniorów (osób powyżej 65 r.ż). Mogą Państwo kupić dowolną liczbę biletów, a rezerwacji można dokonać w kasie teatru tylko drogą mailową na adres bilety@teatrpolonia.pl bilety@ochteatr.com.pl lub telefoniczną, nr 22 622 21 32 i 22 589 52 00. Informujemy, że podczas zakupu biletu dla Seniorów kasjer może poprosić Państwa o okazanie dowodu osobistego (lub innego dokumentu potwierdzającego wiek). Gorąco zachęcamy Państwa do zaglądania tutaj co miesiąc i zapraszamy do naszych teatrów!    

W marcu:

ŻEBY NIE BYŁO ŚLADÓW, 19-20 marca, godz. 19:30, Teatr Polonia
ALMODOVARIA, 22 marca, godz. 16:00, Teatr Polonia
CZESŁAW – SPOWIEDŹ EMIGRANTA, 7 marca, godz. 17:00, Och-Teatr
CASA VALENTINA, 9-10 marca, godz. 19:00, Och-Teatr

W kwietniu:

WANIA, SONIA, MASZA I SPIKE, 20-21 kwietnia, godz. 19:30, Teatr Polonia
PIĘKNY NIECZUŁY, 22-23 kwietnia, godz. 19:30, Teatr Polonia
BAL MANEKINÓW, 4 kwietnia, godz. 19:30, 5 kwietnia, godz. 16:00, Och-Teatr
WĄSY, 7 kwietnia, godz. 19:30, Och-Teatr

Cena dla Seniorów: 40 zł (miejsca w I i II strefie biletowej)
 

Studenci

grafiki-6-03 - przycięte_cr.jpg

Drodzy Studenci,

chcemy umożliwić Wam obejrzenie wybranych spektakli w wyjątkowych, niższych cenach. Raz w miesiącu w tej zakładce pojawiać się będą tytuły spektakli, na które będziecie mogli kupić tańsze bilety dla siebie i swoich przyjaciół. Zachęcamy do zaglądania tutaj co miesiąc i zapraszamy do naszych teatrów! Możecie kupić dowolną liczbę biletów. Rezerwacji można dokonać tylko w kasie teatru drogą mailową pisząc na adres bilety@teatrpolonia.pl i bilety@ochteatr.com.pl lub telefoniczną, nr 22 622 21 32 i 22 589 52 00. W momencie kupowania biletu, miejcie przy sobie legitymację studencką!    

W marcu:

ŻEBY NIE BYŁO ŚLADÓW, 19-20 marca, godz. 19:30, Teatr Polonia
KONSTELACJE, 23-24 marca, godz. 19:30, Teatr Polonia
CZESŁAW – SPOWIEDŹ EMIGRANTA, 7 marca, godz. 17:00, Och-Teatr
CASA VALENTINA, 10-11 marca, godz. 19:00, Och-Teatr

W kwietniu:

DZIEŁA WSZYSTKIE SZEKSPIRA (W NIECO SKRÓCONEJ WERSJI), 13-14 kwietnia, godz. 19:30, Teatr Polonia
PIĘKNY NIECZUŁY, 22-23 kwietnia, godz. 19:30, Teatr Polonia
BAL MANEKINÓW, 3-4 kwietnia, godz. 19:30, Och-Teatr
WĄSY, 7 kwietnia, godz. 19:30, Och-Teatr

Cena dla Studentów: 40 zł (miejsca w I i II strefie biletowej)
 

Informacje dla osób z niepełnosprawnościami

Teatr Polonia posiada udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami. Mają Państwo możliwość obejrzenia spektaklu zarówno na Dużej, jak i na Małej Scenie. Osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich oferujemy bezpłatne bilety, a osobom im towarzyszącym proponujemy bilety w cenie wejściówki. Na każdym spektaklu możemy gościć 2 osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich, prosimy więc o wcześniejszą rezerwację miejsc w kasie.

Teatr dysponuje także słuchawkami wzmacniającymi dźwięk, przeznaczonymi dla widzów niedosłyszących. 

Miło nam również poinformować, że Teatr Polonia jest przystosowany do wizyt osób z wyłonioną stomią. Teatr Polonia jest pierwszym w Polsce miejscem użyteczności publicznej, które przystosowało swoją przestrzeń do potrzeb stomików, a tym samym pierwszym punktem na powstającej mapie „Miejsc przyjaznych stomikom”. Program „Miejsce przyjazne stomikom” ma na celu ułatwienie funkcjonowania w przestrzeni publicznej osobom z wyłonioną stomią. 

Teatr Polonia został laureatem nagrody Warszawa bez barier 2008 za dostosowanie obiektu oraz otwartość na potrzeby osób z niepełnosprawnością.

Oferta edukacyjna

Szanowni Państwo,

obserwując coraz większe zainteresowanie teatrem wśród widzów w wieku przedszkolnym, szkolnym oraz studenckim, zachęcamy do zapoznania się z broszurą edukacyjną Teatru Polonia i Och‑Teatru. Informujemy w niej, które spektakle i wydarzenia w naszych teatrach są polecane poszczególnym grupom odbiorców.

Oprócz wieczornych prezentacji, niektóre tytuły gramy – ze szczególną myślą o grupach szkolnych – także w godzinach przedpołudniowych. W sezonie 2019/20 raz w miesiącu zapraszamy także na weekendowe warsztaty teatralne MÓWIMY! Są one wyjątkową propozycją dla młodzieży szkolnej w wieku 13–17 lat. Podczas zajęć uczniowie nauczą się, jak mówić poprawnie i wyraźnie.

Informator można pobrać tutaj.

Serdecznie pozdrawiamy!

Kasa i foyer teatru są wynajmowane od m.st. Warszawy - Dzielnicy Śródmieście

Mecenas
Technologiczny
Teatrów

Doradca
Prawny
Teatrów

Wyposażenie teatrów
dofinansowano
ze środków

PREMIERY W 2020 R.
DOFINANSOWANE PRZEZ


Patroni medialni