kup bilety online

Spektakl

koncert charytatywny

CHARYTATYWNY KONCERT POGODNY - WINO, KOBIETY I ŚPIEW...


Wystąpią: Kamilla Baar, Olga Bończyk, Emilia Komarnicka, Małgorzata Kożuchowska, Pati Sokół, Krystyna Tkacz, Katarzyna Zielińska, Andrzej Grabowski, Jan Jakub Należyty, Mieczysław Szcześniak

Prowadzenie: Marzena Rogalska i Dariusz Wasilewski
Kierownictwo muzyczne: Dorota Wasilewska

Muzyka to najsubtelniejsza forma przekazu, można stwierdzić, że żadna dziedzina sztuki nie porusza ani nie wpływa na podświadomość tak, jak muzyka. Stowarzyszenie AKTYWNIE PRZECIWKO DEPRESJI od lat stara się promować zdrowie psychiczne, szczególnie nagłaśniając problem depresji, nie tylko poprzez działania naukowo-edukacyjne, ale także w sposób niekonwencjonalny, organizując koncerty i inne wydarzenia artystyczne. Przekaz taki tym bardziej zapada w pamięć im głębiej porusza emocje.

Corocznie organizowany charytatywny KONCERT POGODNY, za każdym razem spotyka się z dużą życzliwością polskich artystów oraz sporym zainteresowaniem odbiorców. Koncert został zorganizowany z okazji Ogólnopolskiego Dnia Walki w Depresją 2014, który w tym roku odbywa się pod hasłem Depresja a alkohol, a całkowity dochód z koncertu zostanie przeznaczony na działania edukacyjne dla pacjentów z depresją i ich rodzin.

Sponsorem wydarzenia jest firma VALEANT Polska.

Kasa i foyer teatru są wynajmowane od m.st. Warszawy - Dzielnicy Śródmieście

Mecenas
Technologiczny
Teatrów

Doradca
Prawny
Teatrów

Wyposażenie teatrów
dofinansowano
ze środków

PREMIERY W 2020 R.
DOFINANSOWANE PRZEZ


Patroni medialni