kup bilety online

Spektakl

Maria Sadowska

MISS ZIEMIA


Data premiery: 24 października 2006

Podczas przedstawienia MISS ZIEMIA Maria Sadowska zaprezentuje swoją pierwszą płytę na której mogliśmy usłyszeć połączenie poezji Marii Jasnorzewskiej - Pawlikowskiej z nowoczesną muzyką klubową i jazzem. Całość spektaklu będzie połączeniem recytacji tych wierszy przez Borysa Szyca i Anitę Jancie z muzycznymi wersjami wierszy. Gorąco polecamy.

Wokalistka, aranżer, kompozytor, producent i lider w jednej osobie... Maria Sadowska związana jest z muzyką od zawsze...

12 czerwca 2006 roku, miała premierę jej ostatnia płyta "Tribute to Komeda" poświeconą pamięci Krzysztofa Komedy.Płyta ta okazała się wielkim sukcesem Marii bowiem już w miesiąc od dnia premiery stała się ona złotą płytą. Choć Komeda znany jest jako kompozytor muzyki filmowej , nie możemy jednak zapominać ,że przede wszystkim był twórcą cudownych tematów i melodii. Była to muzyka głownie instrumentalna. To właśnie po nią sięga Maria Sadowska i zamieniając tematy jazzowe na piosenki odkrywa przed nami nowy świat , nowe spojrzenie na muzykę Komedy. W twórczości Komedy odnajdujemy bardzo mało prawdziwych piosenek. Do najbardziej znanych należą oczywiście kołysanka "Rosemarys Baby" i utwór "Ja nie chce spać". W nowym materiale Marii okazuje się ,ze Komeda napisał wiele cudownych piosenek, wręcz przebojów, tyle tylko że.. nikt ich jeszcze dotąd nie zaśpiewał !

Kasa i foyer teatru są wynajmowane od m.st. Warszawy - Dzielnicy Śródmieście

Mecenas
Technologiczny
Teatrów

Doradca
Prawny
Teatrów

Wyposażenie teatrów
dofinansowano
ze środków

PREMIERY W 2020 R.
DOFINANSOWANE PRZEZ


Patroni medialni