kup bilety online

Spektakl

Agnieszka Koecher-Hansel

PAN PLAMKA I JEGO KOT - występ gościnny Teatru Rozrywki z Chorzowa


Przygody sprytnego kota Barnaby, który pozostaje w wielkiej przyjaźni ze swoim panem, artystą malarzem. Pan Plamka codziennie eksperymentuje, malując nowy portret swojego kotka. Wynikają z tego bardzo zabawne ale i niebezpieczne przygody, z których na szczęście Barnaba wychodzi zawsze bez szwanku.

Bajka muzyczno-edukacyjna wprowadza dzieci w tajniki wiedzy o sztuce, uczy również otwartej na świat i twórczej postawy. Zachęca do pielęgnowania indywidualnych cech i zdolności. Widowisko pełne jest barwnych postaci w pięknych kostiumach.


Chorzowscy aktorzy bardzo dobrze radzą sobie z materią dziecięcego przedstawienia - tańczą, śpiewają i starają się wciągnąć młodych widzów do wspólnej zabawy. Muszą przy tym wykazać się refleksem, bo reakcje najmłodszych są nieprzewidywalne i zdarza się, że odpowiedzi dzieci zaskakują aktorów.
(Gazeta Wyborcza)

Pan Plamka to dla dzieci doskonała zabawa, a także możliwość nauczenia się czegoś nowego - twórcy spektaklu zachęcają widzów do twórczej postawy wobec życia, namawiają także do tego, by nie poddawać się narzucanym modom i zawsze być wiernym samemu sobie. To również wspaniała zabawa w teatr.
(Gazeta Wyborcza)

Pan Plamka i jego kot to przedstawienie pełne humoru, dobrej muzyki (autorstwa Krzesimira Dębskiego), które jednak nie jest zabawą dla samej tylko zabawy; mówi o tym, że warto i należy zachować własną indywidualność.
(Trybuna Śląska)


Przedstawienie dla dzieci w wieku 5-10 lat, na motywach opowiadania Carolyn Sloan.
Spektakl prezentowany w ramach cyklu MIKOŁAJKI W TEATRZE POLONIA -

16 grudnia 2007

Kasa i foyer teatru są wynajmowane od m.st. Warszawy - Dzielnicy Śródmieście

Mecenas
Technologiczny
Teatrów

Doradca
Prawny
Teatrów

Wyposażenie teatrów
dofinansowano
ze środków

PREMIERY W 2020 R.
DOFINANSOWANE PRZEZ


Patroni medialni