kup bilety online

Spektakl

koncert

CHARYTATYWNY KONCERT POGODNY "RADOŚĆ JEST..."


Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy Charytatywny KONCERT POGODNY „Radość jest… „, zorganizowany z okazji Ogólnopolskiego Dnia Walki z Depresją 2013!

Arystoteles mówił, że muzyka łagodzi obyczaje, a Pitagoras, że budzi w sercu pragnienie dobrych uczynków. Na pewno też była jednym z pierwszych sposobów leczenia depresji.
Chcąc wyjść z konwencji mówienia o depresji wyłącznie w kategoriach specjalistyczno-edukacyjnych Stowarzyszenie AKTYWNIE PRZECIWKO DEPRESJI rokrocznie organizuje charytatywny KONCERT POGODNY. Za każdym razem spotyka się on z dużą życzliwością polskich artystów oraz sporym zainteresowaniem odbiorców.

Koncert został zorganizowany z okazji Ogólnopolskiego Dnia Walki z Depresją 2013, a całkowity dochód z koncertu zostanie przeznaczony na działania edukacyjne dla pacjentów z depresją i ich rodzin.

Wystąpią: Ewa Błaszczyk, Stanisława Celińska, Anna Czartoryska, Ewa Konstancja Bułhak, Joanna Trzepiecińska, Magdalena Smalara, Konrad Marszałek, Michał Milowicz, Czesław Mozil, Stanisław Soyka oraz Robert Rozmus
Prowadzenie: Agata Młynarska i Dariusz Wasilewski
Kierownictwo muzyczne: Dorota Wasilewska

Kasa i foyer teatru są wynajmowane od m.st. Warszawy - Dzielnicy Śródmieście

Mecenas
Technologiczny
Teatrów

Doradca
Prawny
Teatrów

Wyposażenie teatrów
dofinansowano
ze środków

PREMIERY W 2020 R.
DOFINANSOWANE PRZEZ


Patroni medialni