Aktualności

kup bilety online

Podaruj teatr na święta!

Już niebawem Święta Bożego Narodzenia. Przypominamy zatem o naszej ofercie BILETÓW DLA DWOJGA, KARNETÓW oraz BILETÓW OTWARTYCH.

Tak jak w zeszłym roku mamy dla Państwa dodatkową niespodziankę. Do 24 grudnia wszystkie vouchery zakupione, zarówno w kasach naszych teatrów, jak i w sklepie internetowym, będą pakowane w ozdobne metaliczne koperty z papierowym guzikiem i cieniutkiem sznurkiem w kolorach odpowiadającym barwom naszych teatrów – złotym żółtym i czerwonym.

Dzięki voucherom możecie Państwo zapewnić obdarowanej osobie wyjątkowy wieczór w teatrze nie ryzykując, że termin wizyty lub spektakl zostały wybrane niefortunnie. Bilet do teatru to znakomity prezent dla każdego miłośnika kultury – niecodzienny, elegancki i dostosowany do indywidualnych potrzeb naszych przyjaciół, współpracowników, rodziny oraz bliskich.

Vouchery można kupić zarówno w kasach obu naszych teatrów, czynnych od poniedziałku do soboty od godz. 10:00, a w niedziele od 12:00 do rozpoczęcia przedstawień, jak i w sklepie internetowym

Uwaga! W okresie wzmożonego zainteresowania produktami przed świętami czas realizacji zamówień w sklepie internetowym może ulec wydłużeniu. Zachęcamy do składania zamówień do 14 grudnia włącznie. Nie możemy zagwarantować, że zamówienia złożone po tym terminie zostaną dostarczone przed świętami Bożego Narodzenia.


Dodatkowe informacje

 

Kasa i foyer teatru są wynajmowane od m.st. Warszawy - Dzielnicy Śródmieście

Mecenas
Technologiczny
Teatrów

billenium

Doradca
prawny
teatrów

139279v1 CMS Logo LawTaxFuture Maxi RGB

WYPOSAŻENIE TEATRÓW
DOFINANSOWANO
ZE ŚRODKÓW

zporr mkidn

PREMIERY W 2022 ROKU
DOFINANSOWANE PRZEZ

ZNAK_PROMOCYJNY_FC_PL-01.png

PATRONI MEDIALNI

Wyborcza logo logo-male pat-1 new winieta spis 2rgb
Z OSTATNIEJ CHWILI !
X