kup bilety online

Komunikat prasowy

Obudź w sobie ojca!

Warszawa. One-man show Rutkowskiego w Polonii

Grozili, że wrócą. I stało się. W najbliższą sobotę duet Walczak - Rutkowski prezentuje swoją najnowszą produkcję jedynego w swoim rodzaju one-man show "Ojciec polski" na scenie Teatru Polonia.
Kiedy rok temu Michał Walczak i Rafał Rutkowski opowiadali o pierwszym wspólnym projekcie, prezentowanym w piwnicy Chłodnej 25 "To nie jest kraj dla wielkich ludzi", obaj zapowiadali, że pomysłów na podobne wieczory mają jeszcze wiele w zanadrzu.
- Rafał stał się przy tej pracy moim mentorem do spraw ojcostwa, bo ta nowa rola czeka mnie akurat w życiu - żartował wtedy Walczak.
No i mamy efekty tej współpracy i nowych doświadczeń w życiu dramaturga - kolejny one-man show - "Ojciec polski". Tym razem gościny na scenie użyczyła mu Krystyna Janda w Teatrze Polonia.
Matka Polka zastąpiona zostanie tego wieczoru polskim ojcem. Ostatecznie w dobie równouprawnienia coraz częściej zamieniają się tradycyjnymi rolami. Oczywiście Walczak i Rutkowski nie byliby sobą, gdyby nie potraktowali tej zamiany w odpowiednio prześmiewczy sposób. Razem z nimi odbędziemy więc podróż do wnętrza ojcostwa. Poznamy zasadzki, jakie kryje w sobie wspólne celebrowanie porodu, ale i radośniejsze chwile w życiu mężczyzny, który oto zyskuje nową metodę podrywu "na ojca" na placu zabaw.

Kasa i foyer teatru są wynajmowane od m.st. Warszawy - Dzielnicy Śródmieście

Mecenas
Technologiczny
Teatrów

Doradca
Prawny
Teatrów

Wyposażenie teatrów
dofinansowano
ze środków

PREMIERY W 2019 R.
DOFINANSOWANE PRZEZ


Patroni medialni