kup bilety online

Spektakl

Jan Janga Tomaszewski

JANGAJAN - HEJ JOE!

Opieka artystyczna: Maciej Wojtyszko
Śpiew, gitara: Janga Jan Tomaszewski
Cajon: Adam Lewandowski
Gitara basowa: Wiesław Sałata/Paweł Stankiewicz

Czas trwania: 70 minut, bez przerwy
Data premiery: 20 lipca 2009

Ironiczno-gorzka opowieść o wzlotach i upadkach, o poznaniach i rozstaniach, szukaniu odpowiedzi na pytania związane z szarą codziennością bytu... co by tu? oraz co jest najważniejsze w życiu mężczyzny?
Autorska przestrzeń między koncertem a monodramem podparta solidnym, gitarowym graniem. Krótkie monologi przeplatane muzyką rockowo-bluesową.

Muzykiem się urodziłem. To dar od Pana Boga – nigdzie nie szlifowany. Wszystkiego nauczyłem się sam, sam wymyśliłem własny styl grania. I to, w różnych sytuacjach, „prostuje mi kręgosłup"” Bo w tym drugim fachu bywa różnie. Aktorstwo to praca zbiorowa. Wszystko zależy od kolegów, reżysera, scenariusza... Nie wszystko wypada tak, jak człowiek sobie zaplanuje. Zresztą w Polsce z aktorami jest trochę tak, jak z dziewczynami na telefon. Jak się podobasz, to do ciebie dzwonią. A gitara zależy tylko ode mnie. Muzyka to moja własna „droga samuraja”: dążenie do samodoskonalenia.

Spektakle na Placu Konstytucji oraz na scenie OCH-GRÓJECKA 65 w roku 2015 gramy dzięki wsparciu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Spektakle plenerowe w 2017 r. dofinansowano ze środków:

ZNAK_PROMOCYJNY_FC_PL-01.png

Dotychczas zagrany 51 razy.

Kasa i foyer teatru są wynajmowane od m.st. Warszawy - Dzielnicy Śródmieście

Mecenas
Technologiczny
Teatrów

Doradca
Prawny
Teatrów

Wyposażenie teatrów
dofinansowano
ze środków

PREMIERY W 2020 R.
DOFINANSOWANE PRZEZ


Patroni medialni