kup bilety online

Bilety

Sprzedaż i rezerwacja

REZERWACJE
22 622 21 32
(Teatr Polonia)
22 589 52 00 (Och-Teatr)
bilety@teatrpolonia.plbilety@ochteatr.com.pl.

Bilety na wszystkie spektakle Teatru Polonia i Och-Teatru są dostępne w kasach obu teatrów.

Przypominamy, że maksymalny czas rezerwacji biletu wynosi 7 dni. Niestety nie możemy dokonywać rezerwacji w dniu spektaklu.

Kasa jest czynna:
poniedziałek - sobota: 10:00 - 19:00 (lub do rozpoczęcia spektaklu)
niedziela: 12:00 - 19:00 (lub do rozpoczęcia spektaklu)
w soboty i niedziele przerwa 14:00 - 14:30

METODY PŁATNOŚCI
Za bilety do naszych teatrów możecie Państwo zapłacić gotówką, kartą płatniczą lub kredytową, a także przelewem. W tytule przelewu prosimy o podanie numeru rezerwacji.

Dane do przelewu:
Fundacja Krystyny Jandy Na Rzecz Kultury
ul. Marszałkowska 56, 00-545 Warszawa
Nr konta do wpłat za bilety:
59 1020 1156 0000 7602 0114 8501
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW

Bilety na wszystkie spektakle można kupić online.

SPRZEDAŻ BILETÓW ONLINE
Aby dokonać zakupu biletów online na spektakle Teatru Polonia i Och-Teatru wystarczy kliknąć tutaj. Bilety kupione online otrzymają Państwo drogą mailową od serwisu Bilety24.pl. Państwa bilet można również odnaleźć i wydrukować tutaj: 

 PONOWNY WYDRUK BILETU ONLINE

Prosimy wziąć pod uwagę, że do ceny biletów sprzedawanych online doliczana jest opłata systemowa w wysokości 3 zł lub 5 zł, w zależności od ceny biletu.

FAKTURY VAT
Jeśli chcą Państwo otrzymać fakturę VAT, prosimy o kontakt z kasą biletową w terminie 3 miesięcy od daty zakupu biletu. Przypominamy, że do wystawienia faktury niezbędny jest paragon fiskalny.

ZWROT BILETÓW
Bilety kupione w kasie biletowej można zwrócić lub wymienić na 2 dni przed rozpoczęciem spektaklu. Jeśli zakupili Państwo więcej niż 10 biletów, ich zwrot możliwy jest maksymalnie na 7 dni przed spektaklem. Niestety nie ma możliwości zwrotu lub wymiany biletu kupionego online, za wyjątkiem sytuacji odwołania spektaklu lub zmiany repertuaru.

SPÓŹNIENI WIDZOWIE
Informujemy, że osoby spóźnione mogą wejść na salę dopiero w przerwie spektaklu. Jeśli spektakl nie ma przerwy, niestety wejście na widownię nie będzie możliwe. Przepraszamy.

 

Cennik

Plan widowni

Bilety ulgowe, wejściówki, bilety grupowe

BILETY ULGOWE
Na wszystkie spektakle Teatru Polonia i Och-Teatru oferujemy uczniom, studentom, emerytom i rencistom bilety ulgowe. Są one o 10 % tańsze, niż bilety w pełnej cenie. Można je kupić bezpośrednio w kasach obu teatrów oraz online. Przypominamy, że mogą Pańtwo zostać poproszeni o pokazanie legitymacji uprawniającej do zniżki przy wejściu na widownię.

WEJŚCIÓWKI
Na wszystkie spektakle Teatru Polonia i Och-Teatru oferujemy wejściówki w cenie 50 zł, 30 zł lub 25 zł, w zależności od spektaklu. Wejściówka na salę nie daje gwarancji wyboru miejsca czy pełnego komfortu oglądania, jednak na wszystkich naszych scenach umożliwiamy spokojne obejrzenie przedstawień także widzom z wejściówkami.
Przypominamy, że wejściówki sprzedawane są na 15 minut przed rozpoczęciem spektaklu. Ze względu na ich ograniczoną liczbę, jedna osoba może kupić maksymalnie 2 wejściówki.

BILETY GRUPOWE
Miło nam poinformować, że przy zakupie biletów grupowych na wszystkie spektakle Teatru Polonia i Och-Teatru proponujemy Państwu specjalne zniżki.

  • zniżki na bilety grupowe oferujemy Państwu przy rezerwacjach od 15 biletów
  • zniżki (od 5% do 20%) przyznajemy indywidualnie, w zależności od spektaklu i od liczby zakupionych biletów
  • w celu rezerwacji biletów grupowych zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Widza:

bow@teatrpolonia.pl
Natalia Chodań tel. 22 621 61 41

Bilety dla dwojga, karnety, bilety otwarte

Gorąco polecamy Państwu bilety dla dwojga, karnety oraz bilety otwarte. To doskonały prezent na wszystkie okazje - święta, rocznice, czy urodziny. Szczególnie w okresie świątecznym warto pomyśleć o podarowaniu bliskim czegoś niebanalnego, szczególnego, a jednocześnie dostosowanego do indywidualnych potrzeb. 

BILET DLA DWOJGA
Doskonałym pomysłem na prezent jest bilet dla dwojga. Umożliwi on obdarowanej osobie obejrzenie wybranego przez nią spektaklu, wraz z osobą towarzyszącą. Bilet dla dwojga należy wymienić w kasie na dwa bilety wstępu na przedstawienie Teatru Polonia lub Och-Teatru. Bilet dla dwojga kosztuje 200 zł i jest ważny 6 miesięcy od daty zakupu.

KARNET
To ciekawa propozycja dla widzów będących częstymi gośćmi w naszych teatrach. Umożliwi on Państwu obejrzenie spektakli w przystępnej cenie. Cena karnetu wynosi 480 zł i upoważnia od do wstępu na 6 wybranych spektakli Teatru Polonia i Och-Teatru. Kupony z karnetu należy wymienić w kasie na bilety wstępu; na jedno przedstawienie można wykorzystać maksymalnie 3 kupony. Karnet jest ważny 6 miesięcy od daty zakupu.

BILET OTWARTY
To wspaniała propozycja dla firm poszukujących ciekawego prezentu dla swoich pracowników. Bilet otwarty można wykorzystać na dowolne przedstawienie Teatru Polonia lub Och-Teatru w trakcie 6 miesięcy od daty zakupu. Należy wymienić go w kasie na bilet wstępu. Bilety otwarte można zakupić w liczbie co najmniej 10 sztuk. Cena biletu otwartego: 90 zł (od 10 do 50 sztuk), 85 zł (powyżej 50 sztuk).

Bilety dla dwojga, karnety i bilety otwarte nie obowiązują na spektakle "32 omdlenia" i "Ich czworo", na spektakle gościnne, zamknięte i premierowe.

Biuro Obsługi Widza

Biuro Obsługi Widza (BOW) zajmuje się sprzedażą i rezerwacją biletów grupowych oraz współpracą z klientami firmowymi. BOW to jedna z kluczowych form łączności teatru z widzami. Do zakresu obowiązków BOW należy m.in. udzielanie informacji na temat możliwych zasad współpracy, przygotowywanie indywidulnych ofert oraz budowanie stałych relacji z firmami. Natalia Chodań chętnie odpowie na Państwa pytania. Zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem telefonu lub poczty elektronicznej:

Natalia Chodań
bow@teatrpolonia.pl
tel. 22 621 61 41 w. 3
Biuro Obsługi Widza jest czynne od poniedziałku do piątku od godz. 9:00 do 17:00

 

 

 

 

 

 

AD HOC!

grafiki-6-01 - przycięte_cr.jpg

Drodzy Widzowie,

Zapraszamy do zapoznania się z nową zabawą. AD HOC! to wyjątkowy sposób na zdobycie tańszych biletów na nasze spektakle.

Zasady gry:

  • AD HOC! to dynamiczna gra-zabawa. Wymaga szybkiej decyzyjności oraz refleksu.
  • Dzięki AD HOC! możecie Państwo kupić bilet na spektakl już za 30zł!
  • Na krótki czas przed wybranymi spektaklami w tej zakładce pojawi się informacja o rozpoczęciu gry.
  • Bilety AD HOC! dostępne są bezpośrednio w kasach teatrów. Mogą je Państwo zarezerwować drogą mailową pod adresem: bilety@teatrpolonia.pl i bilety@ochteatr.com.pl lub telefoniczną dzwoniąc pod nr: 22 622 21 32 i 22 589 52 00. Bilety AD HOC! rezerwujemy na 24 godziny. Biletów AD HOC! nie można niestety kupić online.  

 

W tej chwili nie ma spektakli w grze.

Seniorzy

grafiki-6-02 - przycięte_cr.jpg

Drodzy Widzowie,

chcemy umożliwić Państwu obejrzenie wybranych spektakli w wyjątkowych, niższych cenach. Raz w miesiącu w tej zakładce pojawiać się będą tytuły spektakli, na które obowiązuje specjalna zniżka dla Seniorów. Mogą Państwo kupić dowolną liczbę biletów, a rezerwacji można dokonać w kasie teatru drogą mailową na adres bilety@teatrpolonia.pl  i bilety@ochteatr.com.pl lub telefoniczną, nr 22 622 21 32 i 22 589 52 00. Gorąco zachęcamy Państwa do zaglądania tutaj co miesiąc i zapraszamy do naszych teatrów!

 

W kwietniu zapraszamy na spektakle:

KONTRAKT, 1 i 2 kwietnia, godz. 17:00, Teatr Polonia - Mała Scena

CHŁOPCY, 24 kwietnia, godz. 19:30, Teatr Polonia

CHAMLET - MONOLOG PARODYSTY, 1 kwietnia, godz. 16:00, Och-Cafe

TRUCICIEL, 22 i 23 kwietnia, godz. 19:30, Och-Teatr

W maju zapraszamy na spektakle:

SPOWIEDŹ CHULIGANA. JESIENIN, 15-17 maja, godz. 19:30, Teatr Polonia

OJCIEC BÓG, 27 maja, godz. 19:30, Teatr Polonia - Mała Scena

CHAMLET - MONOLOG PARODYSTY, 16-17 maja, godz. 19:30, Och-Cafe

LEKCJE STEPOWANIA, 23 maja, godz. 19:30, Och-Teatr

cena dla Seniorów: 30 zł (miejsca w I i II strefie biletowej)

 

 

Studenci

grafiki-6-03 - przycięte_cr.jpg

Drodzy Studenci,

chcemy umożliwić Wam obejrzenie wybranych spektakli w wyjątkowych, niższych cenach. Raz w miesiącu w tej zakładce pojawiać się będą tytuły spektakli, na które będziecie mogli kupić tańsze bilety dla siebie i swoich przyjaciół. Zachęcamy do zaglądania tutaj co miesiąc i zapraszamy do naszych teatrów! Możecie kupić dowolną liczbę biletów. Rezerwacji można dokonać w kasie teatru drogą mailową pisząc na adres bilety@teatrpolonia.pl  i bilety@ochteatr.com.pl lub telefoniczną, nr 22 622 21 32 i 22 589 52 00. Miejcie przy sobie legitymację studencką! Każdy posiadacz biletu w specjalnej cenie dla Studentów może zostać poproszony o okazanie legitymacji przy wejściu na widownię.   

 

W kwietniu zapraszamy na spektakle:

NA CZWORAKACH, 12 i 13 kwietnia, godz. 19:30, Teatr Polonia

MGNIENIE, 29 i 30 kwietnia, godz. 17:00, Teatr Polonia - Mała Scena

UDAJĄC OFIARĘ, 7-9 kwietnia, godz. 19:30, Och-Teatr

WĄSY, 26 kwietnia, godz. 19:30, Och-Teatr

W maju zapraszamy na spektakle:

METODA, 10 maja, godz. 19:30, Teatr Polonia

ZABAWA, 13 maja, godz. 17:00 i 14 maja, godz. 16:00, Teatr Polonia - Mała Scena

WĄSY, 4 maja, godz. 19:30, Och-Teatr

CZESŁAW - SPOWIEDŹ EMIGRANTA, 6 i 7 maja, godz. 17:00, Och-Cafe

Specjalna cena dla Studentów: 30 zł (I i II strefa biletowa)

Informacje dla osób niepełnosprawnych

Teatr Polonia posiada udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. Mają Państwo możliwość obejrzenia spektaklu zarówno na Dużej, jak i na Małej Scenie. Osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich oferujemy bezpłatne bilety, a osobom im towarzyszącym prpopnujemy bilety w cenie wejściówki. Na każdym spektaklu możemy gościć 2 osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich, prosimy więc o wcześniejszą rezerwację miejsc w kasie.

Teatr dysponuje także słuchawkami wzmacniającymi dźwięk, przeznaczonymi dla widzów niedosłyszących. 

Teatr Polonia został laureatem nagrody Warszawa bez barier 2008 za dostosowanie obiektu oraz otwartość na potrzeby osób z niepełnosprawnością.

Mecenas
Technologiczny
Teatrów

Doradca
Prawny
Teatrów

Wyposażenie teatrów
dofinansowano
ze środków

Kasa i foyer teatru
są wynajmowane od
m.st. Warszawy -
dzielnicy śródmieście

PREMIERY W 2017 R.
DOFINANSOWANE PRZEZ


Patroni medialni